Zofia Zborowska w naturalnej sesji w ciąży. Bardzo w jej stylu. Leży na kanapie, obok ukochany zwierzak. "Jest wzruszka"

Zofia Zborowska w marcu przekazała, że jest w ciąży. Już wtedy brzuszek był dosyć widoczny. Teraz aktorka chwali się efektami profesjonalnej sesji ciążowej.

Zofia Zborowska udostępniła na Instagramie ujęcie z ciążowej sesji. Zdecydowała się na styl nieco odbiegający od instagramowych standardów - na zdjęciu wyleguje się na kanapie i w towarzystwie ukochanego psa.

Zobacz wideo Zofia Zborowska komentuje wpis internautki na temat jej ciąży

Zofia ZborowskaZofia Zborowska prezentuje ciążowe krągłości w bikini

Zofia Zborowska pozuje w ciążowej sesji

Zofia Zborowska jesienią 2019 roku wyszła za mąż za siatkarza Andrzeja Wronę. Ceremonia została zorganizowana w tajemnicy przed mediami. Dopiero w dniu ślubu wyszło na jaw, że para powiedziała sobie sakramentalne "tak". Aktorka od tamtej pory bardzo chętnie relacjonuje życie prywatne w mediach społecznościowych. Regularnie zamieszcza zdjęcia i filmiki z mężem, rodzicami, siostrą czy ukochanym psem. Kilka tygodni temu Zborowska pochwaliła się, że spodziewa się pierwszego dziecka.

Zobacz też: Zofia Zborowska będzie pokazywać w sieci twarz dziecka? Aktorka ma twarde stanowisko. "To bardzo nowy wymysł"

Po najnowszym ujęciu widać, że do porodu nie zostało wiele czasu. Zborowska zdążyła jeszcze wziąć udział w ciążowej sesji. Przyznała, że miała lekkie opory, jednak ostateczny efekt bardzo ją zadowolił. Było naturalnie i w jej stylu. 

Nie czułam klimatu robienia sesji zdjęciowej z brzuszkiem, ale z drugiej strony wiedziałam, że mogę potem tego żałować. Dziś dostałam foty i jest wzruszka. Dziękuje za tę pamiątkę - napisała na Instagramie.

Aktorka przyznała, że nie czuła potrzeby współpracy ze specjalistami, którzy zajęliby się jej ubiorem podczas sesji.

Stylizowałam się sama, z tego co mam i w co się jeszcze mieszczę. Wrzucić więcej fotek? - zapytała na koniec.
 

Zofia ZborowskaZofia Zborowska opowiedziała o początkach ciąży. "Musiałam leżeć plackiem"

Doceniacie jej naturalność?

Więcej o: