Małgorzata Rozenek pokazała najbardziej niekorzystne zdjęcia z ciąży: Królowa jest tylko jedna. Dołączyła też Lewandowska

Małgorzata Rozenek zainspirowała się postem Zofii Zborowskiej. Na swoim InstaStories pokazała fanom najbardziej niekorzystne zdjęcia, które zrobiono jej w trakcie ciąży. Do wyzwania dołączyła także Anna Lewandowska.

Kilka dni temu Zofia Zborowska odniosła się do zdjęć, które z ukrycia zrobili jej paparazzi. Aktorka jest na nich całkowicie naturalna - bez makijażu i ułożonych włosów. Inne gwiazdy postanowiły okazać jej swoje wsparcie i opublikowały najbardziej niekorzystne zdjęcia z okresu w ciąży, które zostały wykonane z zaskoczenia. Wśród nich znalazły się Małgorzata Rozenek i Anna Lewandowska.

Zobacz wideo Rozenek chciała być prawniczką

Małgorzata Rozenek pokazała swoje najbardziej niekorzystne zdjęcia z ciąży. Dołączyła też Anna Lewandowska

Zofia Zborowska została przyłapana przez paparazzi w trakcie jedzenia zapiekanek. Gwiazda sama przyznała, że wybrała się na szybki lunch na pełnym luzie i nie zwracała uwagę na to, jak wygląda. Swoim wpisem zainspirowała wiele kobiet, które dały o tym znać w komentarzach pod wpisem.

Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk juniorKrawczyk utrudniała kontakty męża z jego synem? Odpowiedziała na zarzuty pasierba

Dziewczyny, tak, tamtego dnia wyglądałam (i czułam się) jak kupa, ale sorry, nie będę odwalać się jak szczur na otwarcie kanału po to, żeby zjeść zapiekankę. Tylko dlatego, że jakiś zdesperowany koleś będzie czyhać na to, aż włożę sobie bułkę w usta.
 

Zosia zainspirowała także Annę Lewandowską, która postanowiła pokazać swoją niekorzystną fotkę z czasu ciąży.

Julia WieniawaJulia Wieniawa tłumaczy, o co chodzi z jej dramatem i zdjęciem na Wikipedii

Dziewczyny, myślę, że spokojnie mogę z wami konkurować o najlepsze zdjęcie w ciąży... - napisała.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska instagram/annalewandowskahpba

Do tej "zabawy" dołączyła także Małgorzata Rozenek. Żona Radka Majdana przyznała, że takich niekorzystnych zdjęć ma całkiem sporo.

Konkurs na "najlepsze" zdjęcie w ciąży? Mam całą serię. Bo królowa jest... tylko jedna! Wygrałam.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek instagram/m_rozenek

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek instagram/m_rozenek

Cieszymy się, że polskie gwiazdy mają do siebie dużo dystansu.

Więcej o: