Ewa Krawczyk utrudniała kontakty męża z synem? Odniosła się do zarzutów pasierba. "Gdyby Krzysztof to widział, to by się załamał"

Syn Krzysztofa Krawczyka zarzucił żonie artysty, że ta utrudniała mu kontakty z ojcem. Kobieta zareagowała.

Minął ponad miesiąc od śmierci Krzysztofa Krawczyka, a o artyście nie przestaje się mówić. Głównie za sprawą jego prywatnych spraw, o których publicznie postanowili przypomnieć m.in. jego syn oraz Marian Lichtman występujący z Krzysztofem Krawczykiem w zespole Trubadurzy lata temu. Jak przyznała Ewa Krawczyk, jej mąż "byłby załamany", gdyby o tym wiedział. Tak skomentowała ostatni wywiad Krzysztofa Krawczyka juniora.

Krzysztof Krawczyk, Andrzej KosmalaAndrzej Kosmala zdradził ostatnie słowa, jakie usłyszał od Krzysztofa Krawczyka

Zobacz wideo Za Krzysztofem Krawczykiem będziemy tęsknić wszyscy. Piosenki niektórych twórców nigdy się nie starzeją

Ewa Krawczyk reaguje na wywiad Krzysztofa juniora

Krzysztof Krawczyk junior nie ukrywa, że żyje w bardzo złych warunkach, co zresztą pokazał w reportażu, który stacja TVN zaczęła przygotowywać jeszcze kilka miesięcy przed śmiercią wokalisty. W programie "Uwaga!" Krzysztof Cwynar, opiekun Krawczyka juniora, wyznał, że jego podopiecznemu trudno nawet zaspokoić podstawowe potrzeby fizjologiczne, a Krawczyk junior dodał, że chcąc wziąć prysznic, nieraz musi wyjść z domu i szukać pomocy wśród znajomych. W materiale syn artysty oskarżył też Ewę Krawczyk o utrudnianie mu kontaktów z ojcem, które w dzieciństwie były bardzo dobre, ale później wszystko się zmieniło.

Przez ostatnie miesiące kontaktu nie miałem w ogóle. On sam nie odbierał telefonu, zaś jego żona wprost mówiła, że nie mogę z nim rozmawiać - wyznał.

Ewa Krawczyk została poproszona o komentarz w tej sprawie. Kobieta nie chce odnosić się do jego słów, ale wyznała, że jej mąż byłby załamany.

Nie będę komentowała dokumentu TVN z udziałem Krzysztofa juniora, ponieważ z tego, co wiem, był on nakręcony w styczniu tego roku, jak żył mój mąż. Gdyby Krzysztof to widział, to by się załamał - powiedziała "Super Expressowi" Ewa Krawczyk.

Do materiału wyemitowanego przez stację TVN odniósł się też Andrzej Kosmala, menedżer i wieloletni przyjaciel artysty. Twierdzi, że syn piosenkarza jest zmanipulowany i zapowiedział, że sprawa wyjaśni się na drodze prawnej, a tymczasem żona Krzysztofa Krawczyka próbuje polubownie dojść do zrozumienia z jego synem.

Junior jest zmanipulowany przez złych ludzi. Robi to, co oni chcą, by robił i mówił. Sprawa się wyjaśni na drodze prawnej. Jeśli chodzi o pogrzeb, to Krzysztof stał koło mnie. Powiedziałem do niego, żeby pożegnał się z ojcem i on to zrobił. Dotknął trumny. Dzisiaj Ewa rozmawiała z Krzysiem. Chce, by ich relacje były jak najlepsze. Próbuje z nim rozmawiać i dojść do porozumienia - powiedział w rozmowie z tabloidem.

Krzysztof Krawczyk, Krzysztof Krawczyk juniorKrzysztof Krawczyk pominął syna w testamencie? Cały majątek przepisał żonie

Syn Krzysztofa Krawczyka - kim jest?

Krzysztof Krawczyk junior jest synem artysty i wokalistki Haliny Żytkowiak, znanej z zespołu Trubadurzy i Amazonki. 47-letni mężczyzna od dzieciństwa cierpi na padaczkę, która jest konsekwencją wypadku samochodowego, do którego doszło w latach 80., kiedy za kierownicą siedział jego ojciec. Epilepsja utrudnia mu normalne funkcjonowanie, a sytuacja życiowa mężczyzny nie należy do najlepszych. Nagła śmierć ojca spowodowała, że sprawa sądowa o przyznanie mu alimentów została umorzona, a mężczyzna utrzymuje się głównie z renty inwalidzkiej. Ma też walczyć o mieszkanie komunalne.

Więcej o: