Zofia Zborowska będzie pokazywać w sieci twarz dziecka? Aktorka ma twarde stanowisko. "To bardzo nowy wymysł"

Zofia Zborowska już niedługo zostanie mamą. Aktorka czeka na narodziny pierwszego dziecka i tym samym zastanawia się, jak pokierować jego przyszłością. Będzie pokazywać w sieci twarz malucha? Stanowczo odpowiedziała na to pytanie.

Zofia Zborowska korzysta z ostatnich chwil odpoczynku przed porodem i odpowiada na pytania fanów w popularnym na Instagramie Q&A. Aktorka zdradziła, że jej pierwsze dziecko przyjdzie na świat w szpitalu państwowym i zasugerowała, że nie zostanie ochrzczone. Dodatkowo rozprawiała na temat szczepień przeciwko COVID-19 dla ciężarnych i ryzyku, które może za sobą nieść przyjęcie dawki. 

Żona Andrzeja Wrony poruszyła również kwestię pokazywania w sieci twarzy dziecka - w końcu jej rodzice są bardzo aktywni w social mediach. Zofia uargumentowała swoją decyzję. 

Zofia ZborowskaZofia Zborowska opowiedziała o początkach ciąży. "Musiałam leżeć plackiem"

Zofia Zborowska o prywatności dziecka

Czy będziesz pokazywać swoje dziecko na Instagramie? - brzmiało pytanie internauty, na które Zborowska udzieliła obszernej odpowiedzi.

Celebrytka, która pokazuje fanom wiele momentów z życia prywatnego, przyjęła w tej sprawie dość zaskakujące stanowisko. Konsekwentnie nie zdradza płci oraz imienia wyczekiwanej pociechy i zapowiada, że nie upubliczni jej wizerunku. Chce, aby dziecko samo decydowało o swojej aktywności w mediach społecznościowych.

Nie. Mówiłam już o tym parę razy. Nie chcę wychowywać dziecka na oczach milionów ludzi. Nie chcę, aby od urodzenia wszyscy znali jego (dziecka) twarz. Chcę, aby mogło samo zadecydować o tym, czy będzie chciało być osobą publiczną czy nie. Poza tym media społecznościowe to bardzo nowy wymysł. Na tyle nowy, że tak naprawdę nie wiadomo, jaki będzie miało wpływ na psychikę dziecka robienie mu od dnia narodzin Truman Show - tłumaczyła na InstaStories.

Martyna Wojciechowska z córkąWojciechowska dumna z córki. Marysia poszła śladami nieżyjącego ojca. "Brawo"

Wspomniała też o negatywnych skutkach publikacji w internecie wizerunku maluchów.

Nigdy nie wiesz, kto ogląda zdjęcia twojego dziecka. A po obejrzeniu dokumentu na Netfliksie o porwaniu Madeleine McCann i o siatce pedofilów, którzy działają na całym świecie, odechciało mi się jeszcze bardziej. 

Zofia ZborowskaZofia Zborowska Instagram/ @zborowskazofia

Zofia Zborowska nie pójdzie śladami starszej siostry? Mieszkająca na co dzień w Brazylii Hanna nieustannie dodaje na Instagram zdjęcia swoich córek - Niny i Mili. 

 
Zobacz wideo Tak mieszkają Zborowska i Wrona!