Wiecie, że Zosia Zborowska ma siostrę? Mieszka w Brazylii i pełni ważną funkcję w ambasadzie!

Wiecie, że Zosia Zborowska ma siostrę? Ona nie zdecydowała się kontynuować rodzinnej tradycji i zamiast szkoły aktorskiej wybrała prawo. Na stałe mieszka w Brazylii!

Zosia Zborowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Często pokazuje swoje codzienne życie i spotkania ze znajomymi. Bardzo chętnie chwali się też mamą, Marią Winiarską oraz ojcem, Wiktorem Zborowski. A wiecie, że ma też siostrę?

Hanna jest starsza od Zosi. Choć na swoim koncie ma epizod w filmie "Miłość na wybiegu", w przeciwieństwie do rodziny nie zdecydowała się na aktorstwo i stroni od show-biznesu. Zamiast szkoły aktorskiej wybrała prawo na Uniwersytecie w Salamance.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Ta też poznała swojego męża, Brazylijczyka Daniela Nevesa. Razem na stałe zamieszkali właśnie w Brazylii. Zborowska-Neves do Fortalezy w Brazylii przeprowadziła się 12 lat temu. Tam razem z mężem i teściową prowadzą firmę pośredniczącą w zakupach nieruchomości Escala Imoveis. Oprócz tego jest także Honorowym Konsulem przy ambasadzie Polski. Para doczekała się dwóch córek.

Uważacie, że siostry są do siebie podobne?

MT

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej: