Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zdradzili imię swojej córki. Co za szok! W hołdzie dla pewnej kobiety

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona w końcu zdradzili, jak nazwą swoje pierwsze dziecko. Wybór bardzo nieoczywisty, ale jak piękny!

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona już niedługo powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Aktorka na bieżąco relacjonuje, jak przebiega jej ciąża i często chwali się zdjęciami z dużym brzuchem. W końcu para zdradziła ciekawskim fanom, jak postanowiła nazwać córeczkę. Nigdy byście się nie domyślili!

Zobacz wideo A tak mieszkają Zborowska i Wrona

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zdradzili imię swojej córki. Co za szok! W hołdzie dla pewnej kobiety

Aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z mężem, które zostało zrobione w trakcie sesji zdjęciowej. Wzrok od razu przykuwa brzuch aktorki, na którym jest napisane imię ich dziecka. Jest bardzo niecodzienne i na początku można się lekko zdziwić, jednak w opisie Zborowska wyjaśniła tę decyzję. To przepiękna historia o babci Zosi, która była wyjątkową kobietą.

Nadzieja. Tak miała na imię moja babcia… Babcia Nadzia. Niesamowicie piękna, dobra i kochana kobieta. Mama mojej mamy. Była piosenkarką estradową, modelką i aktorką. Zawsze chciałam tak nazwać córkę.
 

Przyznała, że jej siostra nie nazwała swoich córek tym imieniem, ponieważ wiedziała, jak bardzo zależy na tym Zborowskiej.

@hannaneves za każdym razem, jak rodziła swoje córeczki, to przypominała mi, że ona nie nazwała swoich córek Nadzia, bo ja sobie to zaklepałam jako małolata. Więc jeśli będę miała kiedyś córkę to MUSZĘ JĄ TAK NAZWAĆ, bo inaczej się na mnie wkurzy. Szczerze? Byłam pewna, że będziemy mieli chłopca, ale w sumie ja też miałam być Tadkiem, po dziadku Tadku - mężu babci Nadzi. W każdym razie na szczęście @w_kracze przystał na tę propozycje imienia. Także Nadziejko - czekamy na Ciebie bardzo.

Internautom bardzo spodobał się ten wyjątkowy wybór.

Piękne, niespotykane imię.
Najpiękniej!
Wspaniałe imię - pisali w komentarzach.

Wam również się podoba?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.