Iga Lis fotografią z Taco Hemingwayem wspomina minione lato. "Piknik z wonsaczem"

Iga Lis podsumowała 2021 rok. W przeciwieństwie do osób, które dzieliły się wieloma zdjęciami i nagraniami, ona zamieściła tylko jedną fotkę. Pozuje na niej z Taco Hemingwayem.

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Iga Lis i Taco Hemingway są parą już od kilku lat. Regularnie pojawiają się jednak plotki o rozstaniu rapera z córką Tomasza Lisa i Kingi Rusin. Ostatnie zdjęcie opublikowane nie pozostawia wątpliwości. Modelka podsumowała nim 2021 rok.

Zobacz wideo Maffashion zna Quebo prywatnie. Jak zareagowała na konflikt z Fabijańskim?

Iga Lis pokazała zdjęcie z Taco Hemingwayem

Iga Lis opublikowała zdjecie na Instagramie. Na nim modelka i raper siedzą wtuleni w siebie na trawie. To fotografia zrobiona w ciepły, słoneczny dzień. Patrząc na nią, można niemal poczuć zeszłoroczne, upalne lato. Opis zdjęcia jest krótki, ale mówi bardzo wiele. 

My, 2021 - napisała Lis.

Para niezbyt często dzieli się swoim prywatnym życiem z fanami. Wielokrotnie mówiono już o ich rozstaniu. Zdjęcie wskazuje jednak na to, że wszystko między nimi dobrze.

 

Pod zdjęciem Igi i Taco pojawiło się sporo komentarzy.

Jak to jest żyć moim marzeniem - napisała jedna z fanek.
Czekałam na to!
Piknik z wonsaczem - żażartowała jedna z osób w komentarzach.

Taco zostawił pod zdjęciem kilka serduszek.

Historia Taco Hemingwaya i Igi Lis

Informacja o tym, że Taco ma nową dziewczynę, pojawiła się w 2018 roku. Kiedy okazało się, że to córka znanych dziennikarzy, zainteresowanie fanów jeszcze bardziej wzrosło. Ani Taco, ani Iga nie mówią dużo o relacji, która ich łączy. Oboje konsekwentnie nie wrzucają zbyt wielu wspólnych fotek w mediach społecznościowych. Stąd ciągłe plotki o rozstaniu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.