Natalia Szroeder podzieliła się nagraniem z prywatnej imprezy. Koncert dał Quebonafide i Taco Hemingway: Mega klimat

Natalia Szroeder będąc w rodzinnych stronach, wraz z przyjaciółmi, wzięła udział w prywatnej imprezie. Koncert dał Quebonafide w duecie z Taco Hemingway. Piosenkarka opublikowała na swoim profilu wideo z tego wieczoru. Nie zabrakło sławnych gości.

Natalia Szroeder i Quebonafide tworzą jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Muzycznie wywodzą się z innych światów, ale jak udowodnili wydając wspólny utwór "Jesień", świetnie się uzupełniają. Wokalistka pochodzi z Kaszub. Przebywając w rodzinnych stronach postanowiła udać się na afterparty po Openerze. Koncert dał Quebo w duecie z Taco Hemingway. Natalia opublikowała wideo, na którym widać, jak się bawili. 

Zobacz wideo Jak Quebonafide został nianią córki Natalii Siwiec?

Impreza Natalii Szroeder. Quebonafide i Taco Hemingway zagrali kameralny koncert 

Natalia Szroeder i Quebonafide bardzo chronią swoją prywatność i rzadko publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Wokalistka na Instagrama wrzuciła wideo z prywatnej imprezy, na której bawiła się ze znajomymi. Gdy Quebo występował na Openerze, na scenie dołączyła do niego Natalia, gdzie namiętnie się pocałowali. Po koncercie postanowili się zrelaksować na afterparty. 

 

Podczas prywatnej imprezy wystąpił Quebonafide i Taco Hemingway, którzy odśpiewali popularny hit "Tamagotchi". Raperzy w przeszłości połączyli siły i stworzyli projekt, który nazwali Taconafide. Singiel "Tamagotchi" zdobył ogromną popularność. Utrzymywał się tydzień na 1. miejscu karty "na czasie" serwisu YouTube, osiągając ponad dziesięć mln. wyświetleń.

Afterparty Kaszebe 2021. Ps. Ogłaszamy konkurs na nazwę dla naszego składu - napisała wokalistka.
 

Na imprezie nie zabrakło znanych osób. Oprócz raperów i znajomych z branży muzycznej pojawiła się również Iga Lis, która związana jest z Filipem Szcześniakiem. W ostatnim czasie krążyły plotki, że para się rozstała. Taco zdementował te doniesienia, składając ukochanej życzenia urodzinowe. Na wideo wspólnie śpiewali, a raper objął partnerkę ramieniem. 

Internauci w komentarzach nie ukrywali, że sami chętnie by się pobawili na takiej imprezie.  

Boże! Nie przepadam za afterami, ale to?! - napisała Ewa Farna.
Mega klimat.
Czekamy na trasę koncertową - pisali fani.

Zarówno Quebonafide, jak i Taco Hemingway chronią swoją prywatność. Nieczęsto można zobaczyć, jak bawią się w otoczeniu bliskich znajomych. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA