Zmarł Żora Korolyov. Jeszcze pięć dni temu był aktywny w mediach społecznościowych. Z pasją mówił o planach na przyszłość

Informacja o śmierci Żory Korolyova wstrząsnęła opinią publiczną. Tancerz miał 34 lata. Na pięć dni przed śmiercią opublikował post w mediach społecznościowych, w którym podzielił się planami na przyszłość. Najnowszy projekt miał prowadzić z Sylwią Madeńską.

Więcej informacji o polskich gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Informację o śmierci Żory Korolyova potwierdziła na Instagramie 21 grudnia 2021 roku jego narzeczona - Ewelina Bator. Mężczyzna dał się lepiej poznać polskiej publiczności dzięki występom w "Tańcu z Gwiazdami". Ostatni zamieszczony przez niego wpis w mediach społecznościowych wywołuje szczególne wzruszenie. Tancerz z pasją opowiadał o planach na przyszłość. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Znani Polacy, którzy odeszli w 2021. Kto zmarł w tym roku? Aktorzy, piosenkarze, celebryci

Zobacz wideo Edyta Herbuś zostanie jurorką „Tańca z Gwiazdami"? Jasna deklaracja

Żora Korolyov na pięć dni przed śmiercią zdradził, jakie miał plany na przyszłość 

Żora Korolyov na krótko przed śmiercią zapowiedział fanom prawdziwą rewolucję w karierze. Wyjawił, że planuje rozpocząć lekcje zdalnego nauczania tańca towarzyskiego. Miała pomóc mu w tym Sylwia Madeńska, z którą jakiś czas temu pojawił się w studio "Dzień dobry TVN"

Pięć dni przed śmiercią na Facebooku opublikował wideo, na którym zapraszał fanów do wzięcia udziału w warsztatach tanecznych. Tancerz tryskał energią i pozytywnym nastawieniem. 

Dzień dobry, kochani! Już w najbliższą sobotę (18 grudnia przyp. red.) widzimy się w dwóch wspaniałych hotelach – Osada Śnieżka oraz Green Mountain, w których poprowadzę dla was warsztaty taneczne. Grupa dla dzieci i grupa dla dorosłych. Wstęp wolny, dobra zabawa gwarantowana. Do zobaczenia - mówił.

Pod postem nie zabrakło kondolencji od fanów. Jak doniósł  "Super Express", nieoficjalną przyczyną śmierci było zapalenie mięśnia sercowego

Tancerz piątego grudnia na Instagramie opublikował również zdjęcie z romantycznego spaceru z narzeczoną po warszawskiej starówce. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.