Kurdej-Szatan wróciła na Instagram po aferze z wpisem o Straży Granicznej. "Nadzieja we mnie rośnie". Wsparły ją gwiazdy

Ostatnie tygodnie były dla Barbary Kurdej-Szatan niezwykle trudne. Ponosiła bowiem konsekwencje nieprzemyślanego i tworzonego w emocjach wpisu, w którym nazwała strażników granicznych mordercami. Dziś wróciła na Instagram, by podziękować znajomym i fanom za wsparcie.

Więcej o konsekwencjach wpisu Barbary Kurdej-Szatan przeczytacie w naszym boksie na gazeta.pl.

Barbara Kurdej-Szatan zniknęła na kilkanaście dni z social mediów. Kontaktująca się codziennie z fanami poprzez Instagram aktorka opublikowała ostatni post 12 listopada, tuż po udostępnieniu oświadczenia, w którym przeprosiła za użycie niestosownych słów we wpisie o działaniach Straży Granicznej. Celebrytka tłumaczyła się już ze swojego zachowania kilkukrotnie w wielu wywiadach, między innymi podczas intymnej rozmowy z Magdą Mołek. Teraz, po dłuższej przerwie, znów uaktywniła się w mediach społecznościowych. Wstawiła nowe zdjęcie i podziękowała za wsparcie. Murem za nią stanęły między innymi: Anna Wendzikowska, Paulina Sykut-Jeżyna, Marcela Leszczak, Paulina Krupińska czy Katarzyna Cichopek.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek komentuje problemy Barbary Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan powraca z nadzieją na Instagram. Joanna Koroniewska: Przytulam

Barbara Kurdej-Szatan wrzuciła do sieci zdjęcie z rozświetloną promieniami słonecznymi twarzą. Wpis zaczęła od niepozornego komentarza na temat pogody, a potem sprytnie nawiązała do powstałej wokół niej afery.

Dziś nad Warszawą wyszło słońce. Dziękuję wam za ogrom wiadomości i dobrej energii. Czytam je wszystkie po kolei i nadzieja we mnie rośnie… na wszelkie dobro. Całuję.
 

Barbara Kurdej-Szatan w końcu umożliwiła internautom komentowanie jej postów. Pod fotografią zaroiło się od słów wsparcia dla aktorki. Większość koleżanek i kolegów z branży okazała solidarność, dodając emotikony w kształcie serca. Niektórzy zdecydowali się na bardziej wylewne wpisy.

Przytulam - Joanna Koroniewska.
Basiu, trzymaj się kochana mocno - Anna Karwan.
Dużo słoneczka, Basiu - Marcela Leszczak.
Ściskamy z całych sił! - Magdalena Lamparska.
Basiu, przesyła ci dużo dobrej energii i miłości - Anna Dereszowska.
Kocham niezmiennie na zawsze - Paulina Smaszcz.

Spodziewaliście się, że tyle gwiazd stanie murem za Barbarą Kurdej-Szatan? Aktorka, straciła pracę w TVP, ale nadal będzie pojawiać się w reklamach Play. Sieć komórkowa nie zerwała z nią kontraktu.

Więcej o: