"Top Model". Julia Sobczyńska przy wszystkich oświadczyła się ukochanej. "Wygrałam!"

Julia Sobczyńska z dziesiątej edycji "Top Model" oświadczyła się partnerce. Nagranie z tej wyjątkowej chwili udostępniła w mediach społecznościowych.

Więcej informacji o programie "Top Model" znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Za nami finał dziesiątej edycji "Top Model". Okazuje się, że działo się nie tylko na wybiegu, ale także poza nim. Program wygrała piękna Dominika Wysocka. Jednak Julia Sobczyńska uważa się za największą zwyciężczynię tej odsłony show TVN-u. Wszystko przez zaręczyny, na które zdecydowała się podczas finałowego odcinka.

Zobacz wideo Zaręczyny w "Top Model"

Oświadczyny na finale "Top Model"

Do finałowego odcinka "Top Model" trafiły Nicole Akonchong, Julia Sobczyńska i Dominika Wysocka. Julia  jako pierwsza odpadła z finałowej trójki, mimo że wielu uznało ją za czarnego konia tej edycji. Cały czas kibicowała jej piękna partnerka, Judyta. Sobczyńska pojawiła się z ukochaną na etapie castingów do show i w trakcie programu przyznała, że jest z nią w związku już od 2019 roku. Judyta wspierała ją na każdym etapie, dlatego nie mogło jej zabraknąć również podczas finału. Prawdopodobnie nie spodziewała się, że finał "Top Model" okaże się również dla niej jednym z najważniejszych dni w życiu. Wszystko dlatego, że niedługo po ogłoszeniu wyników Julia oświadczyła się Judycie. Finalistka "Top Model" nie tylko wyjęła nagle pierścionek zaręczynowy, ale też uklękła przed ukochaną. Chwilę później usłyszała upragnione "tak". Szczęśliwa Julia wstała z kolan i pocałowała narzeczoną, a później wykrzyczała na całe gardło "Wygrałam!". Wszystko działo się na oczach uczestników show oraz jurorów. Nagranie z oświadczyn pojawiło się na Instagramie Julii Sobczyńskiej.  

Kochani to dla mnie i tak najszczęśliwszy dzień, a karierę jeszcze zrobię. Gratuluję Dominika Wysocka, kocham - czytamy w opisie pod nagraniem.
 

Fani komentują

Pod nagraniem szybko pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami. Ciepłe słowa popłynęły nie tylko od fanów uczestniczki "Top Model", ale również gwiazd. 

Cudownie! Gratulacje! A o ciebie w świecie mody nie boje się wcale, należysz tam. Sto lat dziewczyny - napisała Lara Gessler.
Pięć złotych za to ujęcie. I gratulacje - napisał model Mariusz Jakubowski.

Urocze nagranie z oświadczyn skomentowała też sama zainteresowana - Judyta. 

Jestem dzisiaj przeszczęśliwa. Kocham cię, dla mnie jesteś wygraną - czytamy.

Narzeczonym gratulujemy i życzymy dużo szczęścia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.