"Top Model". Julia Sobczyńska skradła serca jurorów i widzów. Przyszła modelka była w stanie wykonać każde zadanie

Julia Sobczyńska jest finalistką dziesiątej edycji programu "Top Model". 22-latka znakomicie radziła sobie podczas całego show. Została też faworytką Kasi Sokołowskiej. Jak radziła sobie w programie?

Więcej informacji o programie "Top Model" znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Julia Sobczyńska od samego początku znakomicie radziła sobie w "Top Model". Widzowie nie byli zdziwieni więc tym, że dziewczyna dotarła do finału. Na castingu pojawiła się z narzeczoną, Judytą, która wspierała ją przez cały program. Julia od samego początku była gotowa na wykonanie każdego, nawet najtrudniejszego, zadania. Jak poradziła sobie w "Top Model"?

Zobacz wideo Wyznania uczestników Top Model w Kole Plotka

Julia Sobczyńska. Finalistka dziesiątej edycji "Top Model"

Julia Sobczyńska jest najstarszą finalistką jubileuszowej edycji "Top Model". Na castingu największe wrażenie zrobiła na Katarzynie Sokołowskiej. 22-letnia uczestniczka zwracała uwagę oryginalną urodą i determinacją, była gotowa wykonać każde nawet najtrudniejsze zadanie. Zdecydowała się na udział w programie, ponieważ uważa, że ma do tego predyspozycje, które warto dobrze wykorzystać.

 

Przed Julią było trudne zadanie podczas sesji, w której towarzyszyła jej Wiktoria Pawliszewska. Na początku obie panie miały mały problem we współpracy, ale szybko udało im się pokonać wszystkie trudności i powstało piękne zdjęcie.

 

Finalistka "Top Model" świetnie poradziła sobie również podczas sesji nawiązującej do klimatów słowiańskich, która obyła się w jeziorze. Efekty pracy nad zdjęciami zachwyciły zarówno widzów, jak i jury.

Najlepsze zdjęcie z tych sesji - przyciąga uwagę - ocenił fotografię Dominik Berezański, uczestnik poprzedniej edycji "Top Model".
 

Przeszkodą nie była również dla Julii sesja w helikopterze. Dziewczyna w ogólne nie odczuwała strachu przed wysokością. Jak sama przyznała, czuła się, że znajduje się we właściwy miejscu i czasie. Mimo to widzowie nie byli zachwyceni doborem zdjęcia na panelu jurorskim. Wielu krytykowało, że pokazano najgorsze zdjęcie Julki.

Julia nigdy nie miała problemu z jakimś zadaniem. Zawsze wypełniała wszystko na 200 proc. i pokazywała coś więcej. Projektantom i fotografom będzie się super z nią pracowała, bo zrobi wszystko świetnie. Definitywnie zwyciężczyni tego sezonu. Ale to zdjęcie wybrali okropne - były lepsze - można przeczytać na Instagramie.
 

"Top Model". Nie tylko Kasia Sokołowska doceniła urodę Julki

Tydzień Mody okazał się dla Julii bardzo udany. Projektanci byli pod wrażeniem 22-letnia uczestniczki programu. Dziewczyna udowodniła, na co ją stać i pokazała, że świetnie nadaje się do pracy modelki.

 

Także widzowie docenili nietuzinkową urodę Julii. Na oficjalnym profilu "Top Model" na Instagramie można przeczytać, m.in.:

Dyskusyjna uroda, ale to nie wybory miss. Bardzo fotogeniczna i modelkowa. Powinna wygrać.
Uroda lat 80-ych.
 Niesamowita uroda, idealna do modelingu. Trzymam kciuki!

Julia Sobczyńska zdradziła, że marzy o pracy dla największych projektantów. Z pewnością udział w programie będzie dla niej trampoliną do sukcesu i otworzy drzwi do światowej kariery.

 
Więcej o: