Aneta Kręglicka 32 lata temu otrzymała tytuł Miss World. Dziś wspomina tamten moment. Jej fioletowa suknia była piękna!

22 listopada to dla Anety Kręglickiej bardzo ważna data. Dokładnie tego dnia w 1989 roku została okrzyknięta najpiękniejszą kobietą na świecie. 32 lata po koronacji na Miss World wspomina tę chwilę.

Więcej nowinek z życia gwiazd przeczytacie na gazeta.pl.

Olga Kalicka, premiera filmu 'Dziewczyny z Dubaju'Premiera "Dziewczyn z Dubaju". Doda jednak się pojawiła, ale w innej wersji

Aneta Kręglicka niezmiennie zachwyca fanów swoją urodą. Nadal prezentuje się świetnie, czego dowodem mogą być pokazywane na jej Instagramie fotografie. Wielu fanów modelki zwraca uwagę na to, że ich idolka wygląda niemal identycznie jak w momencie, w którym otrzymała tytuł Miss Świata. Mamy okazję, by się o tym przekonać, ponieważ z okazji 32. rocznicy zdobycia przez Kręglicką korony w sieci pojawiło się wiele jej archiwalnych zdjęć. Suknia reprezentantki Polski z finału Miss World 1989 w Hongkongu była prawdziwym dziełem sztuki.

Zobacz wideo Aneta Kręglicka tańczy na wakacjach

Aneta Kręglicka wspomina chwile z Miss World 1989. Jej kreacja robiła wrażenie

Aneta Kręglicka z dużym sentymentem opowiada o przygodzie z wyborami miss. 22 listopada uczciła kolejną już rocznicę finałowego etapu konkursu, w którym usłyszała tak wspaniały dla niej werdykt jury. Modelka może liczyć na wsparcie fanów, którzy pod najnowszym zdjęciem na Instagramie wyznali, że już wtedy byli jej sympatykami i trzymali za nią kciuki. Dodatkowo docenili niezmienny urok kobiety i skomplementowali jej urodę.

Byłam wtedy dzieckiem i podziwiałam panią za urodę i dziś wygląda pani jak milion dolarów. 
Dla pani najwyraźniej czas się zatrzymał. Pamiętam ten dzień, gdy pani wygrała, bardzo się z tego powodu cieszyłam.
Piękna do dnia dzisiejszego, kulturalna kobieta z ogromną klasą - czytamy na profilu Kręglickiej.

Przypomnijmy więc sobie, jak gwiazda prezentowała się tego pamiętnego dnia, gdy na oczach milionów widzów odbierała koronę. Miała na sobie zjawiskową, fioletową suknię, która obszyta była futerkiem o tym samym kolorze. Uwagę przyciągał fikuśny dekolt na plecach oraz odsłonięte subtelnie ramiona modelki.

Aneta Kręglicka - Miss World 1989Aneta Kręglicka - Miss World 1989 screen Youtube/ Miss World 1989

Joanna OpozdaJoanna Opozda reklamuje kolorowe dresy i wspomina o ciąży. "Na luzaku"

Więcej o: