Dorota Szelągowska pozuje z siostrą i pokazuje, jak urządziła jej mieszkanie. Wyszło przytulnie

Dorota Szelągowska podzieliła się na Instagramie, jak po remoncie wygląda mieszkanie jej siostry Marii. Zarówno ona, jak i Marika, która wykonała projekt, nie ukrywają szczęścia i radości z efektu.

Więcej na temat mieszkań gwiazd przeczytasz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

Dorota Szelągowska oraz jej współpracownica i prywatnie przyjaciółka, Marika, od lat pomagają obcym osobom urządzać mieszkania. Teraz jednak postanowiły zadbać o gniazdko Marii, siostry projektantki. Efekt możemy podziwiać na instagramowym profilu prezenterki. "Ale fajne wnętrze, dodatki przednie" - zachwycają się internauci. Zobaczcie, czy mają rację.

Zobacz wideo Szelągowska zdradza sekrety

Dorota Szelągowska i Marika urządziły mieszkanie Marii

Maria, która także pracuje w firmie Szelągowskiej i pełni funkcję dyrektor kreatywnej, jakiś czas temu kupiła mieszkanie. Jednak jej budżet na urządzenie pomieszczeń był ograniczony, dlatego poprosiła o pomoc Marikę.

Marika płakała, naprawdę. Maria odcięła jej możliwość dekoracji - mówiła Szelągowska na InstaStories.

Marika urządziła mieszkanie siostry SzelągowskiejMarika urządziła mieszkanie siostry Szelągowskiej Instagram.com/ dotindotin

Wtedy jedna z firm zajmująca się sprzedażą elementów dekoracyjnych zaproponowała współpracę, dzięki czemu w projekcie architektka mogła zaszaleć. Jak wyszło? Modnie i przytulnie.

Paulina Smaszcz, Maciej KurzajewskiSmaszcz wspomina małżeństwo z Kurzajewskim. "Kiedy czujesz, że związek ciebie uwiera..."

W mieszkaniu znajduje się aneks kuchenny z wyspą, która aktualnie służy także jako miejsce do spożywania posiłków. Dalej znalazła się sofa w odcieniu musztardowym oraz fotele w różnych kolorach. Ściana, na której został ustawiony telewizor, została zabudowana, dzięki czemu właścicielka zyskała mnóstwo półek na swoje przedmioty. Na podłodze ułożono dywany.
Więcej zdjęć zobaczycie w galerii.

 
Piękne mieszkanie zaprojektowane przez @marikaolimpia! Mimo że nie było tu mowy o grubym remoncie, mamy funkcjonalne wnętrze, w którym przytulności, ale też pazura, dodają dekoracje – tekstylia, oświetlenie funkcyjne oraz ceramika - napisała szczęśliwa Szelągowska.

Zobacz też: Marika Jóźwiak z ekipy Doroty Szelągowskiej ma przepiękne mieszkanie. Jest jasne i przestronne, a to tylko dwa pokoje

W komentarzach także posypały się słowa zachwytu nad projektem Mariki. Uważają, że wyszło jasno, przytulnie i stylowo. A wam jak się podoba?

Więcej o: