Magda Bereda mierzy się z okropnym hejtem. Postanowiła zareagować. "Dostaję wiadomości, że się spasłam"

Youtuberka i piosenkarka Magda Bereda zamieściła na Instagramie ważny wpis. Dotyczy on nieprzyjaznych komentarzy, które otrzymuje. Postanowiła zdecydowanie zaprotestować.

Więcej aktualności ze świata celebrytów znajdziecie na stronie głównej Gazety.pl

Magda Bereda wyznała, że w związku z pewnymi wydarzeniami w życiu przeżywała stres i przez to przytyła. Niektórzy z jej obserwatorów zwrócili na to uwagę i nie omieszkali wypomnieć jej wagi. Youtuberka ostro zareagowała.

Zobacz wideo Partner Magdy Beredy jest o nią zazdrosny? Poszło o "Taniec z Gwiazdami"? [PLOTKERSI]

'You Can Dance' - jak zmienili się uczestnicy?Tak dziś wyglądają uczestnicy pierwszej edycji "You Can Dance"

Piosenkarka Magdalena Bereda mierzy się z hejtem

Magda Bereda postanowiła zwrócić uwagę niektórym komentującym, że nie godzi się z ich zachowaniem. Od pewnego czasu youtuberka zaczęła dostawać wiadomości, które w żaden sposób nie wiążą się z jej działalnością. Po prostu wytykano jej wagę. Piosenkarka jest oburzona faktem, że w sieci nadal niektórzy zajmują się ocenianiem czyjegoś wyglądu i nie przejmują się skutkami swoich słów.

Już długo dostaję wiadomości, że się spasłam. (...) Musiałam już wybuchnąć i zatrzymać tę karuzelę, na której świetnie się niektórzy bawią.
 

Piosenkarka nie godzi się z takim zachowaniem. Nie może pojąć, że komuś może przeszkadzać czyjaś waga. Magda Bereda napisała też, że zrozumiałaby, gdyby krytykowano jej muzykę czy sposób śpiewania. Chętnie przyjmie merytoryczne oceny.

Nie rozumiem takiego zachowania i chyba nigdy nie zrozumiem. Nawet nie chcę nauczyć się rozumieć. Cieszę się, że są też ludzie, którzy tak jak ja po prostu się na to nie godzą.

Dla internautów lubiących w niewybredny sposób komentować czyjąś wagę lub wygląd piosenkarka ma jedną radę:

Kiedy czujesz, że może ci się wymknąć z ust, a mózg jest w trybie samolotowym, to wystarczy tylko się zamknąć. Myślę, że to całkiem proste zadanie, a przy okazji nie wyrządzimy komuś krzywdy, mając potem wywalone, jak potoczą się jego losy.

Sean Penn i Leila GeorgeSean Penn rozwodzi się po raz trzeci. Małżeństwo z Leilą George przetrwało zaledwie rok

Pod wpisem Magdy pojawiło się wiele słów wsparcia. Co sądzicie o reakcji youtuberki?

Więcej zdjęć ze stylizacjami Beredy znajdziecie w naszej galerii.

Więcej o: