Tak dziś wyglądają uczestnicy pierwszej edycji "You Can Dance". Gleba, Diana Staniszewska i Anna Bosak są nie do poznania

Pierwsze edycje "You Can Dance" cieszyły się niezwykłą popularnością i wypromowały wielu tancerzy i choreografów. Jak dziś wyglądają najbardziej znane z osobowości z programu?

"You Can Dance" startuje z nową odsłoną, a udział w programie tym razem wezmą dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Pierwotna formuła programu, który emitowany był od 2007 roku, pozwalała na udział tancerzy od 16. do 30. roku życia. To właśnie pierwsze edycje tanecznego show cieszyły się ogromną popularnością wśród widzów i wypromowały wielu tancerzy. Oto jak zmienili się niektórzy z nich.

Zobacz wideo Roksana Węgiel będzie prowadzącą nowej edycji "You Can Dance"

"You Can Dance" - Anna Bosak

Anna Bosak to jedna z uczestniczek, które po udziale w programie zrobiły medialną karierę. Jako 19-latka była finalistką pierwszej edycji w 2007 roku. Rok później została zaproszona do siódmej edycji "Tańca z gwiazdami", gdzie uczyła tańczyć Roberta Janowskiego. Później można było ją oglądać w show Polsatu "Tylko nas dwoje", gdzie śpiewała u boku Piotra Kupichy. Ma za sobą również doświadczenia jako aktorka. Zagrała w filmie "Kochaj i tańcz". Wystąpiła także w telewizyjnej reklamie antyperspirantu, a teraz można ją oglądać w serialu "Policjantki i policjanci". Wciąż dba o formę. Jest trenerką pilatesu i konsultantką biznesową. Prowadzi kanał na YouTube z ćwiczeniami. Prywatnie wyszła za mąż i ma dwa psy. Wciąż bije od niej dziewczęca uroda. Nosi ten sam kolor włosów, jednak zrezygnowała z grzywki.

Anna Bosak - 2008 rokAnna Bosak - 2008 rok fot. Daniel Wysocki/ONS

Anna BosakAnna Bosak fot. Daniel Wysocki/ONS

"You Can Dance" - Diana Staniszewska

Diana Staniszewska, którą w programie nazywano "Saszą", zajęła czwarte miejsce w pierwszej edycji "You Can Dance". Była jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek show. Zasłynęła swoją miłością do Michaela Jacksona. Wyróżniała się także swoją rudą, asymetryczną fryzurą i piercingiem. Dziś jest instruktorką w szkole tańca "Top Toys" w Koszalinie, w której sama tańczyła od najmłodszych lat. Ma własnych podopiecznych. Jest aktywną choreografką. Teraz stawia na długie włosy, a od niedawna nosi na głowie burzę kasztanowych loków.

Anna BosakTVN

Diana StaniszewskaDiana Staniszewska fot. instagram.com

"You Can Dance" - Maciej Florek

Maciej Florek zwyciężył pierwszą edycję "You Can Dance", choć z początku jury nie dawało mu większych szans. Dostał pseudonim "Gleba", ponieważ zasłynął ze swoich skoków na podłogę w tańcu współczesnym. Po programie dobrze wykorzystał swoją szansę. W ramach nagrody wyjechał do Nowego Jorku, by szkolić się na Broadwayu. W 2016 roku był jurorem w tanecznym show. Jest tancerzem i wziętym choreografem. Układa choreografię do spektakli teatralnych, prowadzi szkolenia taneczne. Tworzy także projekty za granicą. Od czasu programu przybyło mu siwych włosów, jednak wciąż prezentuje swoje ulubione taneczne pozycje, a jego życie wypełnione jest aktywnością.

Maciej FlorekMaciej Florek fot. KAPiF

Maciej FlorekMaciej Florek fot. instagram

"You Can Dance" - Artur Cieciórski

Artur Cieciórski był najstarszym uczestnikiem programu. Tańczył w drugiej edycji w wieku 30 lat i wytańczył zwycięstwo. Jest choreografem i instruktorem tańca. Prowadzi własny biznes - klub akrobatyczny Cieciórski Akro Kids, w którym uczy najmłodszych. Jest mężem i szczęśliwym tatą, ma dwoje dzieci. Co ciekawe, chciał także zaistnieć w polityce. W 2018 roku kandydował do Rady Miasta Torunia, z którym jest związany. Obecność w "You Can Dance" wykorzystał do promocji na plakatach. W 2019 roku wziął udział w programie "Ninja Warrior". Na przestrzeni lat lubił eksperymentować z fryzurami. W "You Can Dance" nosił kucyk, później był blondynem. Dziś nosi krótko ostrzyżone włosy i lekki zarost.

Artur Cieciórski - II edycja 'You can dance'Artur Cieciórski - II edycja 'You can dance' fot. TVN

Artur CieciórskiArtur Cieciórski fot. materiały prasowe

"You Can Dance" - Wioleta Fiuk

Wioleta Fiuk jako pierwsza kobieta wygrała "You Can Dance". Tańczyła w trzeciej edycji. Rudowłosa tancerka zachwycała jurorów z odcinka na odcinek. Dziś ma nadal płomienny kolor włosów, lecz postawiła na grzywkę. Za to zawodowo rozkwitła po programie. Jest choreografką w teatrze "DzikiStyl Company". Niedawno reżyserowała ruch do kampanii dużej firmy odzieżowej. Jest związana także z Teatrem Muzycznym w Gdyni, gdzie prowadzi zajęcia dla dzieci. Układa także choreografię do spektakli.

Wioleta FiukWioleta Fiuk fot. East News

Wioleta FiukWioleta Fiuk fot. instagram.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.