Gwiazdy na otwarciu Sceny Relax. Kasia Moś miała dwie kreacje, a Magda Bereda odsłoniła brzuch

15 lipca odbyło się otwarcie Sceny Relax w Warszawie. To jedno z niewielu oficjalnych wyjść w ostatnim czasie, dlatego sporo gwiazd skorzystało z tej okazji i zajrzało do nowego teatru.
Katarzyna Pakosińska Katarzyna Pakosińska KAPiF

Katarzyna Pakosińska

Scena Relax to nowe, a zarazem stare miejsce na mapie Warszawy. Wiele lat temu przy ulicy Złotej 8 mieściło się znane kino. Jednak po kilku latach walki z multipleksami zostało zamknięte w 2006 roku. Teraz to miejsce odżywa, a na Scenie Relax zagoszczą spektakle teatralne, koncerty, występy satyryczne i stand-upy.

15 lipca odbyła się konferencja prasowa, na której nie zabrakło polskich gwiazd. Wśród nich była między innymi Katarzyna Pakosińska. Aktorka postawiła na elegancką kreację w odważnym kolorze.

Kasia Moś Kasia Moś KAPiF

Kasia Moś

Kasia Moś zdecydowała się aż na dwie kreacje. Na początku fotoreporterzy zrobili jej zdjęcia w letniej sukience. Na czerwonym dywanie pojawiła się za to w złotej kreacji z bardzo głębokim dekoltem i ciężką kokardą.

Mos Katarzyna Kasia2020-07-15
KAPiF

Katarzyna Łaska Katarzyna Łaska KAPiF

Katarzyna Łaska

Katarzyna Łaska wyglądała jak prawdziwa hollywoodzka gwiazda! W błyszczącej, czerwonej sukni z długim trenem zachwycała!

Jacek Kopczyński Jacek Kopczyński KAPiF

Jacek Kopczyński

Jacek Kopczyński postawił przede wszystkim na luz, czyli jeansową koszulę i czarne spodnie z tego samego materiału.

Beata Kawka Beata Kawka KAPiF

Beata Kawka

Beata Kawka również założyła damski garnitur, jednak w kolorze czerwieni.

Sabina Jeszka Sabina Jeszka KAPiF

Sabina Jeszka

Sabina Jeszka zdecydowała się na krótką sukienkę, jednak największą uwagę przyciągają buty. Czy nie jest za ciepło na kozaki?

Magda Bereda Magda Bereda KAPiF

Magda Bereda

Magda Bereda wyglądała bardzo dziewczęco i letnio. Jeansowe spodnie połączyła z krótką bluzką, która delikatnie odsłoniła jej brzuch.

Która stylizacja spodobała Wam się najbardziej?

Więcej o: