Kuba Wojewódzki krytykował Katarzynę Cichopek. Anna Mucha poświęciła jej wpis. Ma zupełnie inne zdanie niż jej eks

Kuba Wojewódzki był niedawno gościem "Dzień dobry TVN". Na kanapie śniadaniówki w ostrych słowach odniósł się do kariery Małgorzaty Rozenek, ale nie oszczędził też Katarzyny Cichopek. Co na to Anna Mucha? Ma mocną kontrę.

Kuba Wojewódzki znany jest z ciętego języka i deklarowania antycelebryckich poglądów. W "Dzień dobry TVN" w dość mocnych słowach skrytykował koleżanki z branży - w tym Katarzynę Cichopek. Przyjaźniąca się z królem stacji Anna Mucha ma zupełnie inne zdanie. Opublikowała na Instagramie zdjęcie z wtuloną w nią żoną Marcina Hakiela, a w opisie wystawiła jej istną laurkę. Aktorki "M jak miłość" przyjaźnią się ze sobą już od 18 lat. 

Zobacz wideo Anna Mucha odpowiada hejterce!

Kuba Wojewódzki w "DD TVN" nie zostawił suchej nitki na Katarzynie Cichopek. Anna Mucha ma inne zdanie: To sceniczne odkrycie

Kuba Wojewódzki w rozmowie z gospodarzami śniadaniówki TVN nazwał Katarzynę Cichopek "osobą w telewizji", czym chciał umniejszyć jej osiągnięcia i zwrócić uwagę na to, że pracuje dla znienawidzonej przez dziennikarza stacji TVP. 

Dla mnie dziś Kasia Cichopek nie jest osobowością telewizyjną, tylko jest osobą w telewizji. Dla mnie Małgorzata Rozenek nie jest najlepiej ubraną Polką, tylko najśmieszniej ubraną Polką, która jest zrozpaczona i zamienia swoje życie w "Truman Show", bo sprzedaje wszystko, łącznie z prywatnością swoich dzieci - mówił w "DD TVN".

Co na to Anna Mucha? Była partnerka samozwańczego króla TVN, a aktualnie bardzo bliska koleżanka, nie odniosła się bezpośrednio do jego słów. Ale ma zupełnie inne zdanie na temat Cichopek. Na Instagramie doceniła jej osobowość i talent. 

Razem na planie, razem w teatrze. Uwielbiam tę dziewuchę. Kaśka jest cudowna i z innego świata - ciepła, dobra, profesjonalna, życzliwa, lojalna… Wczoraj jeszcze usłyszałam, ze jest scenicznym odkryciem, a dziś przytuliłam do piersi, bo Kasia wylądowała na tej wysokości - wychwalała we wpisie.
 

Żona Marcina Hakiela zareagowała na tak miłe słowa Muchy.

Dziękuję. Nasz związek trwa już 18 lat? 19? - zastanawiała się głośno.

Myślicie, że tak odmienne zdanie na temat Katarzyny Cichopek poróżni Wojewódzkiego i Muchę?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.