Alessandra Ambrosio robi furorę na paryskich ulicach w ubraniach od Sary Boruc! Projektantka wniebowzięta. "Umarłam"

Alessandra Ambrosio udostępniła na Instagramie zdjęcia, na których głównymi elementami stylizacji była skórzana sukienka i biała marynarka. Okazuje się, że ich autorką jest Sara Boruc.

Sara Boruc osiągnęła zawodowy sukces - podbiła amerykański rynek, a jej projekt doceniła kolejna światowej sławy gwiazda. Alessandra Ambrosio poszła śladem innych koleżanek z branży (Hailey Bieber, Iriny Shayk, Kendall Jenner) i również odziała się w elementy garderoby od polskiej projektantki. Sara nie kryła zachwytu. 

Zobacz wideo Sara Boruc przeżywa zachowanie polskich celebrytek, które chcą od niej wypożyczać ubrania

Sara Boruc, Megan FoxSara Boruc ma powód do dumy. Spodnie jej projektu włożyła... Megan Fox

Alessandra Ambrosio włożyła ubrania od Sary Boruc

Sara Boruc od lat fascynuje się modą, a swoimi stylizacjami chętnie dzieli się na Instagramie. W zeszłym roku podjęła decyzję, że chce sprawdzić, czy inne kobiety skuszą się na projekty jej autorstwa i jesienią 2020 roku ruszyła ze sprzedażą ubrań sygnowanych swoim nazwiskiem. Od momentu założenia marki w sukienkach, kurtkach czy marynarkach od Sary mogliśmy zobaczyć m.in. Irinę Shayk, modelkę Victoria's Secret Elsę Hosk i samą Kendall Jenner.

 

Zobacz też: Sara Boruc z kolejnym sukcesem. Jej płaszcz założyła modelka Victoria's Secret: To niesamowite!

Do tego grona dołączyła teraz także Alessandra Ambrosio, która w miejskiej sesji w Paryżu pozowała w skórzanej sukience i białej marynarce od Boruc. Do tego wybrała trapery, stylowe okulary i złote kolczyki w owalnym kształcie. Wyglądała przepięknie, ale to nie zaskoczenie w przypadku modelki. 

InstaStories Sary BorucInstaStories Sary Boruc instagram.com/mannei_is_her_name

Gdy Sara zobaczyła, że Alessandra zdecydowała się na sukienkę i marynarkę od The Mannei, napisała na InstaStories "I'm dead" (Umarłam - przyp. red.). Domyślamy się, że kolejny sukces na koncie wprawił Boruc w zachwyt. Gratulujemy i czekamy na kolejne gwiazdy, które zakochają się w projektach Sary. 

Hailey Bieber i Sara BorucHailey Bieber pokochała polskie projektantki. Pojawiła się w kurtce Boruc. Klasa!

Więcej o: