Poznajecie? Tak wyglądali znani i lubiani, nim zaistnieli w show-biznesie. Boruc śpiewała w "Idolu", a Rozenek pojawiała się w TVP

Jak dziś prezentują się Sara Boruc, Anna Lewandowska czy Małgorzata Rozenek wie niemal każdy. Ale czy pamiętacie, jak te gwiazdy wyglądały przed laty, kiedy dopiero zaczynały swoją przygodę z show-biznesem? Zobaczcie sami, niektóre z nich naprawdę się zmieniły.
Sara Boruc Mennei Sara Boruc Mennei fot. Idol | kadr | Polsat

Sara Boruc w 2002 roku

Nie każdy pamięta, ale Sara Boruc - wtedy jeszcze Mannei - zaczynała swoją karierę od udziału w "Idolu". W 2002 roku gwiazda wystartowała w drugiej edycji show. Styliści zaszaleli wtedy z jej strojem i fryzurą.

Dziś żona piłkarza prezentuje się zupełnie inaczej. 

Sara Boruc
Instagram/ @mannei_is_her_name

Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek w 2005 roku Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek w 2005 roku Fot. Ons

Małgorzata Rozenek w 2005 roku

Poznajecie tę panią? Tak Małgorzata Rozenek wyglądała w 2005 roku. Nim została "Perfekcyjną panią domu" w 2007 roku wystąpiła gościnnie w programie "Zacisze gwiazd" w TVP. Trzy lata później pojawia się jakoś gość na antenie Polsat Café w "Kobieta Cafe". Już wcześniej pojawiała się jednak na czerwonych dywanach, towarzysząc Jackowi Rozenkowi.

#  Jacek Rozenek z ona   2008-01-04
Fot. Kapif

Jak prezentuje się dziś Małgorzata Rozenek, wie niemal każdy. 

Małgorzata Rozenek
Instagram/ @m_rozenek

Tomasz Kammel, Anna Lewandowska Tomasz Kammel, Anna Lewandowska instagram/tomaszkammel

Anna Lewandowska w 2012 roku

Jakiś czas temu Tomasz Kammel opublikował na swoim Insragramie zdjęcie, na którym pozuje z Anną Lewandowską. Co ciekawe, fotografię wykonano w 2012 roku, kiedy Anna zdobywała medale na mistrzostwach świata w karate. Trenerka już wtedy zaczynała pojawiać się na salonach. 

Samochod Roku Playboya, Palac Zamoyskich, 20.06.2012, fot. WBF
Fot. WBF

Oto, jak trenerka wygląda dziś. Bardzo się zmieniła?

a
Fot. Instagram/ annalewandowskahpba


 

Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska instagram.com@chodakowskaewa

Ewa Chodakowska

Ewie Chodakowskiej niedawno zebrało się na wspominki i sama na Instagramie powróciła do wspomnień związanych z początkami swojej kariery. Pokazała przy tym jedne ze swoich pierwszych zdjęć, które pojawiły się w prasie. 

Ewa Chodakowska
instagram.com@chodakowskaewa

Jakiś czas później trenerka zaczęła walczyć o to, by wydano płyty DVD z jej treningami. Dziś jest jedną z dwóch najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce.

a
Fot. chodakowskaewa/Instagram

Natalia Siwiec w 2012 roku Natalia Siwiec w 2012 roku Fot. Kuba Atys / Agencja Wyborcza.pl

Natalia Siwiec w 2012 roku

Natalia Siwiec zyskała popularność po Euro 2012. Wtedy to jej zdjęcia przyciągnęły uwagę mediów, a celebrytka umiejętnie to wykorzystała. Dziś jest jedną z najlepiej zarabiających instagramerek. 

Natalia Siwiec
instagram.com/nataliasiwiec.official/

Kinga Rusin Kinga Rusin mat.prasowe

Kinga Rusin w 1997 roku

Kinga Rusin swoją przygodę z dziennikarstwem zaczęła w 1997 roku w TVP. w Pracowała jako prezenterka oprawy dnia oraz w redakcji "Teleexpressu".

Niedługo później zaczęła pojawiać się na okładkach znanych pism. 

Kinga Rusin, 20 lat temu, młoda, dawniej
mat.prasowe

Do niedawno mogliśmy ją oglądać w roli gospodyni w "Dzień Dobry TVN". Rusin zrezygnowała z niej jednak w sierpniu 2020 roku. 

Edyta Zając Edyta Zając Instagram/ @edyta_zajac

Edyta Zając

Edyta Zając zaczęła karierę w modelingu jako 16-latka. Jakiś czas temu w mediach społecznościowych opublikowano zdjęcia Edyty właśnie z tego okresu. Na pierwszy rzut oka trudno rozpoznać w młodej dziewczynie popularną dziś modelkę. 

Edyta Zając
Instagram/ @edyta_zajac

Agnieszka Włodarczyk Agnieszka Włodarczyk Screen z filmu 'Sara', reż. Maciej Ślesicki

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk zadebiutowała w 1997 roku w filmie "Sara" Macieja Ślesickiego. To właśnie ta rola, a później w "13 posterunku" przyniosły jej sławę. Włodarczyk już jako 17-latka zachwycała urodą. Dziś jest jeszcze piękniejsza. 

Agnieszka Włodarczyk
Fot. agnieszkawlodarczykofficial/Instagram

Bartek Kasprzykowski Bartek Kasprzykowski instagram

Bartek Kasprzykowski

Ten przystojny młodzieniec z burzą loków na głowie, to nikt inny, jak Bartek Kasprzykowski. Aktor niedawno sam pochwalił się fotografią z młodości. Swoją przygodę z show-biznesem rozpoczął w 1998 roku, występując w serialu "Syzyfowe prace". Dziś może pochwalić się imponującą filmografią. 

Bartek Kasprzykowski i Tamara Arciuch
instagram.com/kasprzykowskibartek

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.