Sandra Kubicka dostała zęby w barterze, a Chylińska miała przerwę między jedynkami. Nie każda gwiazda rodzi się z pięknym uśmiechem

Śnieżnobiały uśmiech rodem z Hollywood to marzenie wielu. W osiągnięciu tego celu celebryci chętnie zakładają aparaty ortodontyczne i wybielają zęby, żeby móc olśniewać w blasku fleszy. Niektórzy decydują się na bardziej inwazyjne rozwiązanie i wybierają licówki. Zobaczmy, jak zmieniały się uśmiechy poszczególnych gwiazd na przestrzeni lat.

Hanna Lis

Kilkanaście lat temu Hanna Lis założyła aparat na zęby, dzięki któremu od 2010 roku może pochwalić się pięknym uśmiechem. Choć zmiana nie jest drastyczna, to znacznie poprawiła wygląd uzębienia dziennikarki. 

Hanna Lis 1995 i 2021Hanna Lis 1995 i 2021 fot. Agencja Wyborcza.pl / Instagram @hanna_lis

Julia KamińskaJulia Kamińska pochwaliła się efektami zmysłowej sesji. "Najpiękniejsze zdjęcie, jakie widziałam"

Edyta Pazura

Edyta Pazura przestrzeni lat przechodziła różne metamorfozy. Jak swego czasu donosił "Super Express" gwiazda, aby poprawić swój uśmiech, zdecydowała się na licówki. Jak czytaliśmy w brukowcu:

Uroda Edyty wymagała trochę pracy i pieniędzy. Najbardziej zauważalną zmianą w jej wyglądzie są nowe zęby. A to kosztuje. Za porcelanowe licówki na górne i dolne zęby trzeba zapłacić ok. 40 tysięcy złotych, co najmniej 2,5 tysiąca za jeden ząb. A to niejedyna inwestycja.

Edyta PazuraEdyta Pazura KAPIF

Sandra Kubicka

Kubicka wyznała, że jej naturalny uśmiech powodował u niej sporo kompleksów. Modelka dokładnie wyliczyła, jakie zabiegi wykonała, aby mieć wymarzone uzębienie.

Miałam ogromny kompleks ze swoimi zębami, miałam bardzo długie dziąsła i nazywali mnie królikiem. (...) Wyprostowałam zęby, usunęłam dziąsła i zrobiłam japoński bonding i wyleczyłam kompleksy.

Gwiazda zapytana przez Jastrząb Post o to, czy dużo wydała na nowy uśmiech, przyznała z rozbrajającą szczerością:

Zęby dostałam w barterze.

Sandra Kubicka i nowe zębySandra Kubicka i nowe zęby fot. screen YouTube @JastrzabPost

Zobacz wideo Dagmara ma sposób na o swój piękny uśmiech. Myje zęby osiem razy dziennie

Piotr Kupicha

Nie tylko panie inwestują w nowe uzębienie. Wśród mężczyzn również możemy zobaczyć niejedną metamorfozę uśmiechu. Idealnie prostymi zębami może pochwalić się wokalista zespołu Feel - Piotr Kupicha.

Piotr KupichaPiotr Kupicha KAPIF

Joanna Kulig

Joanna Kulig w 2013 roku na jednej z konferencji prasowych uśmiechała się od ucha do ucha - nawet mimo braku zęba. Dziś może pochwalić się równie szerokim, ale i pełnym, wciąż naturalnym uśmiechem. 

Joanna KuligJoanna Kulig fot. AKPA / Kapif

Andrzej Piaseczny, Martyna WojciechowskaPiaseczny przeprasza Wojciechowską za słowa w "TzG": Ale się narobiło

Agnieszka Chylińska

Chylińska na przestrzeni lat przeszła istną metamorfozę. Na początku kariery miała charakterystyczną przerwę między zębami, którą z czasem usunęła na rzecz prostego, śnieżnobiałego uśmiechu.

Agnieszka ChylińskaAgnieszka Chylińska fot. Agencja Wyborcza.pl / KAPIF

Więcej o: