Klaudia Halejcio pokazała pokój córki. Różni się od innych. Jest elegancko i wręcz glamour!

Klaudia Halejcio chętnie pozuje we wnętrzach swojego ogromnego domu. Tym razem pokazała na Instagramie kolejny zakątek pokoju córki.

Odkąd Klaudia Halejcio została mamą, na jej instagramowym profilu pojawia się więcej ujęć z nowego domu. Aktorka często pozuje w towarzystwie córki w przestronnych wnętrzach swojej willi. Oczywiście własny kąt ma także Nel, a jej obszerny pokój od czasu do czasu jest tłem do zdjęć. Ostatnio Klaudia Halejcio pokazała na fotce kolejny kącik pomieszczenia.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio obnaża uroki macierzyńska. „Nie jest łatwo"

Anna Karczmarczyk, Pascal LitwinMąż Anny Karczmarczyk składa jej życzenia i publikuje zdjęcie z dzieckiem

Klaudia Halejcio pokazała pokój córki. Ściana w drewnie robi wrażenie

Halejcio w najnowszym poście na Instagramie pochwaliła się pamiątkową metryczką w ramce, którą powiesiła na ścianie w pokoju Nel. Nie obyło się bez pomocy koleżanek.

Trzy kobiety, jeden gwóźdź i siekiera. Metryczka wisi. Jak nic jedna z nas jest bohaterem w moim domu. Takich dwóch, jak nas trzy, to nie ma ani jednej - napisała aktorka pod zdjęciem w pokoju córki.

Przy okazji można podejrzeć wnętrze pokoiku. Ściana została obita deskami, które nadają wnętrzu przytulności. Regał z pluszakami i inne meble są w białej kolorystyce, a na środku stoi elegancki szary fotel z podnóżkiem. Jest też klasyczna lampa podłogowa z beżowym abażurem i miękki dywanik. Elegancji dodaje także podłoga wyłożona wielkimi kaflami w kamienny wzór.

 

Fryzjer gwiazd ocenia metamorfozę Olgi Król"Top Model". Fryzjer gwiazd ocenił metamorfozę Olgi Król. "Totalnie krzywdząca"

Jakiś czas temu Klaudia Halejcio zapytała swoje fanki na Instagramie o rady w urządzaniu dziecięcego pokoju. Jedna z nich odradzała kolorowe tapety na ścianach. Aktorka odniosła się w komentarzach do charakterystycznej ściany w pokoju córki.

Ja mam deski na ścianie i nie wiem, co z tym zrobić. Może pomaluję je na biało i dodam jakieś naklejki - napisała Klaudia Halejcio.

Jednak w odpowiedzi otrzymała głosy sprzeciwu - fankom spodobała się drewniana ściana w pokoju Nel.

Zostaw te deski. Są piękne! Nel ma przepiękny pokój, wyjątkowy - odparła jedna z nich.

A jak wam podoba się dziecięcy pokój w takim stylu?

Więcej o: