Klaudia Halejcio pozuje w pokoju córki. Są w nim odcienie bieli i jasne drewno. "Nie jest skończony w stu procentach"

Klaudia Halejcio po urodzeniu córki razem z partnerem wyprowadziła się do luksusowej rezydencji. Aktorka właśnie pokazała, jak wygląda pokój małej Nel.

2 czerwca 2021 roku Klaudia Halejcio i jej partner Oskar zostali rodzicami. Córce dali na imię Nel. Aktorka szybko po porodzie pochwaliła się swoim szczęściem w social mediach. W jednym z ostatnim wywiadów przyznała, że wraz z ukochanym planują zakup domu. Niedawno pokazała zdjęcie, na którym pozuje przed okazałą rezydencją, a później wypełnionym marmurem salonie. Teraz przyszedł czas na pokój córki.

Klaudia Halejcio chwali się ogrodemKlaudia Halejcio pochwaliła się gigantycznym ogrodem. Ma nawet mały staw

Zobacz wideo

Klaudia Halejcio pokazała pokój córki

Spekulacje o wiciu przez Klaudię Halejcio i jej ukochanego wymarzonego gniazdka krążyły w mediach już od jakiegoś czasu. Aktorka przyznała, że udało im się znaleźć idealny dom. Przed porodem mieszkała w stylowo urządzonym apartamencie, a od niedawna cieszy się eleganckim domem, który ma ponad 500 m2.

Klaudia HalejcioNowa fotografia córki Halejcio zauroczyła internautów. Siwiec: Wróżka. Kurdej-Szatan: Cudo

Aktorka regularnie dzieli się z fanami zdjęciami wnętrz nowego lokum. Tym razem na Instagramie pokazała zdjęcie pokoju córki. Na fotografii Klaudia pozuje, siedząc w fotelu w fuksjowej piżamie, z psem rasy chihuahua obok. We wnętrzu dominują odcienie bieli i różu. Jest też jasne drewno. Halejcio opatrzyła zdjęcie wyczerpującym opisem, z którego wynika, że nie do końca jest zadowolona z wystroju. Coś jeszcze chciałaby w pokoju zmienić.

Urządzenie pokoju dziecięcego to nie jest taka prosta sprawa. Przynajmniej dla mnie. Nie wiem, dlaczego, ale w niego włożyłam najwięcej energii i nadal uważam, że nie jest skończony w 100 procentach. Chciałabym jeszcze zmienić kolory ścian, wybrać kolorowe nadruki lub tapetę, ale na to nie starczyło nam jeszcze czasu. Na razie wjechały meble i dodatki tak, by było przytulnie. Zadbałam o komfort dla Nel, przygotowując różne strefy w pokoju - miejsce do spania, karmienia i w przyszłości kącik do zabawy.
 

Z niecierpliwością czekamy, aby zobaczyć kolejne zakamarki posiadłości Klaudii.

Więcej o: