Halejcio w skórze, Hyży w kożuchu, a trzy gwiazdy w niemal identycznych stylizacjach. Tak znani brylowali na otwarciu sklepu

Tłum gwiazd pojawił się na otwarciu sklepu SiNSAY w centrum stolicy. Trzy celebrytki postawiły na niemalże identyczną stylizację.

W środę 22 września gwiazdy miały doskonałą okazję, by pokazać się na kolejnej branżowej imprezie. Tym razem było to otwarcie sklepu przy ulicy Chmielnej w Warszawie. Na ściance pozowała śmietanka polskiego show-biznesu. Kto wypadł najlepiej?

Zobacz wideo Klaudia Halejcio mieszka w horrendalnie drogiej willi. „To przerosło oczekiwania"

Jarosław Kaczyński, Robert MakłowiczRobert Makłowicz nabija się z Kaczyńskiego. Porównuje go do kotleta

Gwiazdy brylowały na otwarciu sklepu. Halejcio w skórze, a Hyży w kożuchu

Wśród gości pojawili się m.in. Oliwia Bieniuk, Ola Nowak, Anna Wendzikowska, Maja Hyży, Marcela Leszczak, Kamil Pawelski znany jako Ekskluzywny Menel, Klaudia Halejcio i Patrycja Broniek. Dwie ostatnie od dawna się przyjaźnią, a na otwarcie włożyły identyczne stylizacje. Obie miały na sobie brązowe skórzane spodnie, które zestawiły z topem, marynarką i butami w tym samym kolorze. Mało tego, niemalże taki sam zestaw włożyła influencerka Ola Nowak.

Jest bardzo dużo ubrań casualowych, a te, odkąd jestem mamą, grają pierwsze skrzypce w mojej garderobie. Na pewno zaopatrzę się w ubrania na co dzień, typu basic, fajne jeansy z dziurami. Podobają mi się też skóry, zwłaszcza w modnym obecnie kolorze bordo. Wypatrzę też perełki dla domu i dziecka - mówiła podczas otwarcia Klaudia Halejcio.

Halejcio, BroniekHalejcio, Broniek AKPA

Między regałami buszowała też Oliwia Bieniuk, która w tym sezonie jest jedną z gwiazd "Tańca z gwiazdami".

Ostatnio wpadły mi w oko płaszcze. Mają ciekawe kolory i są przyjemne w dotyku - zdradziła córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka.

Ariana GrandeReakcja Ariany Grande zaskoczyła wszystkich podczas programu "The Voice"

Maja Hyży w ciągu dziesięciu minut skomponowała stylizację w klimacie boho. Na imprezę włożyła z kolei długą wzorzystą spódnicę, którą zestawiła z białą bluzką i płaszczykiem.

Stylizacje gwiazd zobaczycie w galerii nad tekstem. 

Więcej o: