Uczestniczka programu "The Voice" wykonała piosenkę z repertuaru Ariany Grande. Reakcja jurorki zaskoczyła wszystkich

Pierwszy odcinek amerykańskiej wersji programu "The Voice" był pełen emocji dla nowej jurorki, którą jest Ariana Grande. Jedna z uczestniczek zdecydowała się na zaprezentowanie piosenki z repertuaru gwiazdy i tym samym skradła jej serce.

To nie pierwsza sytuacja, gdy uczestnik programu muzycznego decyduje się wykonać utwór jurora. Ariana Grande w programie "The Voice" również usłyszała jedną ze swoich piosenek. Reakcja gwiazdy zaskoczyła wszystkich.

Ariana Grande w ForniteAriana Grande zagra serię koncertów w "Fortnite". Zainkasuje fortunę

Zobacz wideo Cleo popłakała się w "The Voice Kids"

 Ariana Grande oniemiała słysząc swoją piosenkę

Wokalistka dołączyła do jury popularnego show i samego początku skradła serca widzów, którzy docenili ją przede wszystkim za niesamowite podejście do uczestników programu. Pośród osób walczących o tytuł najlepszego głosu w Stanach Zjednoczonych pojawiła się 23-letnia Gymani. Kobieta zdecydowała się wykonać piosenkę "Pov" pochodzącą z repertuaru Ariany.

Jurorka od pierwszych sekund była zachwycona występem. W pewnym momencie wstała i zrobiła krok do przodu, jakby chciała opuścić studio, by dać upust targającym nią emocjom. Gdy 23-lataka zakończyła swój występ Ariana nie umiała ukryć swojego zachwytu.

 Ta piosenka jest teraz twoja! Weź ją! Jestem zaszczycona tym, że sięgnęłaś po moją piosenkę - powiedziała Ariana Grande.
 

Na początku wielkie poruszenie, a następnie rozczarowanie

Arian zaznaczyła, że byłaby zaszczycona, gdyby utalentowana uczestniczka zechciała z nią pracować. Ku wielkiemu zaskoczeniu, Gymani nie wybrała jej na swojego trenera. Kobieta zdecydowała się dołączyć do zespołu Kelly Clarkson.

 

Ariana Grande jest jedną z najbardziej utalentowanych wokalistek młodego pokolenia. 28-latka ma na swoim koncie sześć albumów studyjnych. Młoda piosenkarka może również pochwalić się licznymi nagrodami muzycznymi, Publiczność na całym świecie pokochała ją za ogromny talent i niesamowitą osobowość. Teraz Ariana może sprawdzić się również w nowej roli i pomóc innym w realizacji marzeń o karierze muzycznej.  

Więcej o: