Ola Nowak na wakacjach w Dubaju miała przykry wypadek. Straciła... ząb. "Wypadł cały"

Ola Nowak zdecydowała się wyjechać na wakacje, by odpocząć od zgiełku miasta. Niestety nie wszystko poszło z planem. Spotkała ją przykra sytuacja.

Ola Nowak to znana polska influencerka, która podbiła świat Instagrama. Obecnie obserwuje ją ponad 1,5 mln użytkowników (więcej, niż Dodę!). Jak przystało na prawdziwą gwiazdę Instagrama, Ola Nowak dzieli się z fanami każdą wolną chwilą. Ostatnio zdecydowała się spędzić wakacje w gorącym Dubaju, jednak tam spotkała ją przykra niespodzianka. Straciła ząb.

Zobacz wideo Ola Nowak straciła ząb na wakacjach

Ola Nowak straciła ząb na wakacjach

Ola Nowak o całej sytuacji opowiedziała na swoim InstaStories. Podczas jedzenia tortilli złamała jej się jedynka. Skutkowało to tym, że zamiast odpoczywać na dubajskiej plaży, razem z siostrą pilnie udały się do stomatologa.

Wypadł mi cały ząb - jedynka. Było to traumatyczne, zaskakujące i śmieszne zarazem i ja nie wiedziałam, czy mam o tym mówić, ale stwierdziłam, że może ktoś z was popełnia takie błędy jak ja i uchronię go przed wypadnięciem zęba w tak młodym wieku.
 

Ola Nowak opowiedziała historię, po to, by ostrzec inne osoby. Gdy była małą dziewczynką, doszło do urazu zęba, co skutkowało jego obumieraniem. Na przestrzeni lat martwy ząb zaczął wyróżniać się spośród innych swoim szarym kolorem. To wprowadzało Olę w kompleksy, dlatego z pomocą specjalistów zdecydowała się wybielić go od środka. Rozwiercony ząb po tylu próbach zmieniania koloru, zaczął tracić twardość, aż w końcu zwyczajnie się złamał. 

Influencerka wyznała także, że będąc w klinice w Dubaju, musiała zdecydować się już na koronę - sztuczny ząb wykonany najczęściej z porcelany.

W kwestiach zdrowotnych trzeba myśleć długofalowo, bo to, że teraz jest dość spoko, to nie znaczy, że za kilka lat będzie tak samo - podkreśliła.

Na szczęście nowy ząb niczym nie różni się od pozostałych i dziewczyna może znowu cieszyć się pełnym uśmiechem. 

Natalia z 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Natalia o kulisach show. "Ekipa telewizyjna kazała mi się przebrać"

Więcej o: