Ola Nowak odchodzi z kanału "Beksy"! Zastąpi ją nowa dziewczyna. To początkująca aktorka

Ola Nowak od samego początku współtworzyła kanał "Beksy". Po czterech latach postanowiła jednak zakończyć swoją przygodę z nagrywaniem śmiesznych filmików.

Kiedy w 2012 roku na kanale "AbstrachujeTV" pojawił się pierwszy filmik zatytułowany "Co mówią: GIMBUSY", chyba nikt nie spodziewał się, że panowie na dobre podbiją polski YouTube. Dziś Czarek, Rafał i Robert są właścicielami kilku kanałów, w tym "Beks".

Zobacz wideo Czy youtuberzy rzeczywiście zarabiają miliony?

Ola Nowak odchodzi z kanału "Beksy"

Kanał "Beksy" został założony w 2015 roku i od samego początku prowadziły go Ola Nowak i Nadia Długosz. Dziewczyny z miejsca podbiły serca internautów i szybko udało im się zebrać milion subskrypcji, co wśród vlogerów jest uznawane za nie lada wyczyn.

Od pewnego czasu Ola zaczęła jednak coraz rzadziej pojawiać się na filmikach. Z nie mniejszą pasją oddała się byciu influencerką. Na ostatnim nagraniu "Beks" Nowak wyznała, że odchodzi z kanału.

Myślałam, że nigdy ten dzień nie nadejdzie, ale wszystko, co dobre kiedyś się kończy. Z przykrością muszę przyznać, że moja przygoda jako Beksy właśnie się kończy. Nie jest to żaden clickbait ani prima aprilis - mówiła poruszona do kamery.

Dziewczyna nie zdradziła, co stoi za jej decyzją. Odejście Oli Nowak nie jest jednak jednoznaczne z zakończeniem działalności kanału Beksy. Jej miejsce zajmie Adrianna Krysian. Dziewczyna już wcześniej gościnnie wystąpiła w kilku filmikach.

 

Informacja o odejściu Nowak zaskoczyła widzów. W komentarzach nie kryją smutku. Zaznaczają jednak, że będą kibicować Adzie w stawianiu pierwszych kroków na kanale "Beksy".

Ada na pewno zastąpi cię godnie, ale "Beksy" już nigdy nie będą takie same.
Dziękujemy Ola. Powodzenia Ada!
Rozumiem decyzje Oli i mam nadzieję, że będzie szczęśliwa. Ostanie odcinki z Adą bardzo mi się podobały - piszą.

Ola z pewnością nie musi martwić się o brak zajęć. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad milion osób, a to owocuje intratnymi współpracami z markami i sponsorowanymi wyjazdami.

Oglądacie kanał "Beksy"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.