Agnieszka Cegielska stawia na naturalność. Pokazała zdjęcie, na którym bez grama makijażu pozuje na łonie natury

Agnieszka Cegielska od lat stawia na naturalność, nie tylko jeżeli chodzi o jej wygląd. Prezenterka regularnie publikuje zdjęcia, na których jest bez grama makijażu. Pod jej najnowszym zdjęciem pojawiły się komplementy.

Agnieszka Cegielska prowadzi bardzo zdrowy tryb życia. Zwraca szczególną uwagę na to, co je i wybiera naturalne produkty. Na naturalność stawia także, jeśli chodzi o wygląd. Prezenterka na co dzień stara się nie męczyć swojej skóry zbędnymi kosmetykami. 

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak wygląda bez makijażu i filtrów z Instagrama

Jake GyllenhaalJake Gyllenhaal o higienie osobistej. "Kąpiel jest czasem mniej potrzebna"

Agnieszka Cegielska bez makijażu wygląda jak nastolatka 

Agnieszka Cegielska rzadko kiedy publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia związane z życiem prywatnym. Tę sferę stara się zatrzymać dla siebie. Jednak na jej profilu nie brakuje fotek z pracy, czy podróży. Nie jest tajemnicą, że dziennikarka ma sporą wiedzę na temat naturalnego podejścia do życia. Swego czasu na kanale TVN Meteo Agnieszka otrzymała własny format "Cegiełka zdrowia".

Cegielska nie eksperymentuje ze swoim wyglądem. Na większe wyjścia nie rezygnuje z makijażu, ale zawsze podkreśla urodę w delikatny sposób. Bardzo często na jej Instagramie można natknąć się na zdjęcia bez makijażu. Na nowej fotografii dziennikarka pokazała się w naturalnym wydaniu. Agnieszka zapozowała na tle zachwycającego widoku. Widać, że na twarzy nie ma grama makijażu, a włosy związała w kucyk. Trzeba przyznać, że Agnieszka ma skórę w idealnej kondycji.

Kiedy natura łączy się z niebem - napisała prezenterka.
 

W komentarzach internauci nie szczędzili miłych słów w stronę Agnieszki. 

Fantastycznie
Często widzę takie widoczki.
Najpiękniej - czytamy.

Agnieszka Cegielska nie jest jedyną osobą, która chętnie pokazuje się bez makijażu. W naturalnej odsłonie widzieliśmy już także Marinę Łuczenko-Szczęsną, Anitę Sokołowską, Agnieszkę Sienkiewicz, czy Karolinę Ferenstein-Kraśko.

Karolina Ferenstein-KraśkoFerenstein-Kraśko pokazała się bez makijażu, ale ciekawsze jest co innego

Więcej o: