Agnieszka Cegielska

Agnieszka Cegielska

Agnieszka Cegielska to polska prezenterka pogody, prezenterka telewizyjna, była modelka i Miss Polski Nastolatek 1995. Pełniła funkcję radnej Malborka. Związana z telewizją TVN. Laureatka nagrody Złote Pióro 2008 w konkursie reportażu w Chorwacji, Kobieta Roku kanału TVN Turbo 2009.

Data urodzenia: 27 czerwca 1979 r.
Miejsce urodzenia: Malbork
Nazwisko panieńskie: Gołąbiewska
Instagram: @agnieszkacegielska
Facebook: Facebook.com/AgnieszkaCegielska
Rodzina: mąż Dariusz Cegielski, syn Francisze

Agnieszka Cegielska: życiorys

Agnieszka Cegielska przyszła na świat 27 czerwca 1979 roku w Malborku. Jako szesnastolatka wygrała konkurs Miss Nastolatek. Pracowała jako modelka, co zaowocowało tym, że dużo podróżowała, odwiedzając takie kraje, jak Grecja, Izrael, Hiszpania czy Japonia. Jest absolwentką dziennikarstwa i ekonomii.

Agnieszka Cegielska: kariera

Swoją przygodę z telewizją Agnieszka Cegielska zaczęła w 2004 roku. Wtedy to zaczęła prowadzić prognozę pogody w TVN i TVN 24. Została również reporterką "Dzień Dobry TVN". Pojawiała się w programie emitowanym przez telewizję TVN Turbo "Wieczór kawalerski". Po utworzeniu kanału TVN Meteo Agnieszka Cegielska otrzymała własny format "Cegiełka zdrowia". W prowadzonym przez siebie programie pogodynka opowiada o wpływie pogody na zdrowie, o tym, jak radzić sobie z ciśnieniem, przy okazji jak dbać o zdrowie w ogóle. Przedstawia suplementy diety, preparaty medyczne, witaminy, które pomogą walczyć z wszelkim dyskomfortem biorącym się ze zmian pogodowych.
W 2008 roku Agnieszka Cegielska była jedną z prowadzących letni cykl TVN "Projekt Plaża" (m.in. z Olivierem Janiakiem i Karoliną Malinowską). W tym samym roku została laureatką nagrody Złote Pióro 2008 w konkursie reportażu w Chorwacji. Rok później zaczęła pracę w Radiu Kolor, gdzie razem z Tomaszem Siołkiem prowadziła audycję "Testosteron.fm". Otrzymała również tytuł Kobiety Roku TVN Turbo.
Agnieszka Cegielska nigdy nie porzuciła pracy modelki i gdy tylko zdarza się ku temu okazja, występuje w sesjach zdjęciowych i pokazuje się na wybiegach.

Agnieszka Cegielska: życie prywatne

W 2002 roku Agnieszka Cegielska (wówczas Gołębiewska), mając 23 lata wyszła za mąż za Dariusza Cegielskiego. Para ma syna Franciszka (ur. 2009 r.).

Zobacz także:

Dorota Gardias - Maja Popielarska - Paulina Sykut

agnieszka cegielska

Więcej o:

agnieszka cegielska

Wypowiedzi na forum o:

agnieszka cegielska

 • Agnieszka Cegielska w ddtvn

  Witam drogie panie Dzisiaj w ddtvn Agnieszka Cegielska miala musztardową kurteczkę. Może wiecie gdzie mozną ją kupić? Pozdrawiam

 • agnieszka cegielska-tvn

  czy zauważyliście co miała dzisiaj na twarzy agnieszka cegielska zapowiadając pogodę na tvn??? to chyba miał być róż na policzkach, a wyszły jakieś dwie różowe ordynardne krechy na policzkach...a może to w moim odbiorniku obrazy się dziwne pojawiają....

 • Czy Agnieszka Cegielska - pogodynka z TVN

  Kto wie, czy Agnieszka Cegielska - pogodynka z TVN to Agnieszka Gołąbiewska z Malborka - Miss Polski Nastolatek z 1996 roku?

 • Czy Agnieszka Cegielska-pogodynka z TVN

  Kto wie, czy Agnieszka Cegielska to Miss Polski Nastolatek 1996? Nazywała się wtedy Gołąbiewska? Pomóżcie, bo nie daje mi to spokoju?

 • Re: Agnieszka Cegielska

  bajbus75 napisał: > nnike napisała: > > > > ILEŻ MOŻNA SŁUCHAĆ TEGO SZELESZCZENIA? > > > > Droga nnike, przesłuchawszy kilkanaście fragmentów z prognozami > Agnieszki Cegielskiej dostępnymi na youtube, śmiem twierdzić że te > szelesty to jakaś wada Twoich głośników w telewizorze. Zalecam > wymianę

 • Re: Agnieszka Cegielska

  OJ zdecydowanie Cmok dla Agnieszki Cegielskiej...normalnie nie mam takich jazd typu "zakochałem się w pani z telewizji", ale tu to mnie trzepnęło naprawdę...

 • Re: Agnieszka Cegielska

  nnike napisała: > ILEŻ MOŻNA SŁUCHAĆ TEGO SZELESZCZENIA? Droga nnike, przesłuchawszy kilkanaście fragmentów z prognozami Agnieszki Cegielskiej dostępnymi na youtube, śmiem twierdzić że te szelesty to jakaś wada Twoich głośników w telewizorze. Zalecam wymianę membrany piankowej lub ew. kopułki na