18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Tragiczna śmierć chińskiej influencerki. Spadła z 50 metrów. Wszystko nagrała kamera w jej telefonie [WIDEO]

Nie żyje 23-letnia influencerka Xiao Qiumei. Dziewczyna spadła z wysokości 50 metrów podczas nagrywania filmiku dla swoich fanów.

Internet obiegła informacja o tragicznej śmierci chińskiej influencerki Xiao Qiumei. Dziewczyna miała zaledwie 23 lata, a popularność zdobyła, publikując na Tik Toku filmiki z pracy - była bowiem operatorką dźwigu. Widzów bardzo szybko zainteresował taki kontent i chętnie oglądali zamieszczane przez dziewczynę treści.

Śmierć chińskiej influencerki. Xiao Qiumei spadła z dźwigu z wysokości 50 metrów

Do tragicznego wypadku Xiao Qiumei doszło podczas nagrywania filmu na media społecznościowe. Kobieta znajdowała się wówczas na wysokości 50 metrów w kabinie dźwigu, tańczyła i uśmiechała się. 

Kamera telefonu zarejestrowała, jak nagle Xiao Qiumei wypada. W tle słychać krzyki, przerażenie, a sceny mrożą krew w żyłach. Zapis z telefonu opublikował dziennik "The Sun".

Jak podaje rodzina influencerki, nie korzystała ona z telefonu podczas wykonywania swojej pracy. Do tragedii musiało dojść po zakończeniu zmiany. Dziewczyna najprawdopodobniej nie chciała zostawić swoich wiernych fanów bez nowego materiału i zdecydowała się nagrać kolejny filmik.

Zobacz wideo Zginął 4-latek. Policjanci zatrzymali kierowcę busa

Kim była Xiao Qiumei? Jak znalazła się na dźwigu? 

Xiao Qiumei była z zawodu operatorką dźwigu. Do tragicznego wypadku doszło w miejscu jej zatrudnienia. Większość pracowników zdążyła opuścić teren. Świadkowie widzieli, jak dziewczyna upada. Oprócz swojej działalności w internecie i pracy na budowie Xiao była również matką. Osierociła dwójkę dzieci. To ogromna tragedia zarówno dla rodziny młodej dziewczyny, jak i fanów. Xiao budziła bowiem ogromną sympatię wśród odbiorców. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA