Eleni i Lamprosa z serialu "Dzikie pszczoły" łączy nie tylko praca. Maria Kitsou i Dimitris Gotsopoulos są parą!

Aktorzy wcielający się w postacie Eleni i Lamprosa w serialu "Dzikie pszczoły" są nierozłączni i to nie tylko w pracy. Maria Kitsou i Dimitris Gotsopoulos są parą również prywatnie. Niedawno spędzali wolny czas na greckiej wyspie Skopelos.

Maria Kitsou i Dimitris Gotsopoulos w serialu "Dzikie pszczoły" grają małżeństwo, ale związani są też wyjątkowy uczucie prywatnie. Na niedawno opublikowanych zdjęciach widzimy, jak wsiadają na łódź i robią romantyczną wycieczkę po brzegach wyspy Skopelos.

 
Zobacz wideo "Dexter" powraca po latach! Jest pierwsza zapowiedź serialu

"Dzikie pszczoły". Maria Kitsou i Dimitris Gotsopoulosa łączy nie tylko serial

Spekulacje o romansie pary pojawiały się już od dłuższego czasu. Plotki nasiliły się, kiedy Maria i Dimitris wyjechali na pierwsze, wspólne wakacje. Rok temu wybrali się na Mykonos, gdzie spędzali krótki urlop w trakcie luzowania obostrzeń covidowych. Po tych wydarzeniach aktorka zdecydowała się na publiczne wyznanie miłości Dimitrisowi.

Bardzo go kocham, bardzo go podziwiam, inspiruje mnie jego podejście do życia, jego podejście do sztuki, to bardzo inteligentny człowiek o ogromnej życzliwości i wrażliwości. Cóż, etykiety to jedno, drugie, że w ogóle mnie nie dotyczą. Jesteśmy bardzo blisko, to co mamy, jest rzadkością. Bardzo się cieszę, że go poznałam i w tym razem utknęliśmy - wyznała zakochana Maria.

"Dzikie pszczoły". O czym jest serial, gdzie oglądać?

"Dzikie pszczoły" to grecka produkcja kręcona od 2019 roku. Serial opowiada o losach rodziny, która mieszka w wiosce Diafani. Gdy umiera nestor rodu, Georgis, jego trzy córki muszą walczyć z Doukasem - lokalnym bogaczem.

W Polsce serial emitowany jest od 28 czerwca na antenie TVP1. Możemy oglądać go od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55.

Więcej o: