Odważna deklaracja przed kamerami TVP! Wyjątkowe podziękowania polskiej medalistki olimpijskiej. "I dziewczynom!"

Tuż po wyścigu wioślarskim kobiet, w którym polskie reprezentantki zostały wicemistrzyniami olimpijskimi w czwórce podwójnej - Katarzyna Zillmann, Maria Sajdak, Marta Wieliczko i Agnieszka Kobus podziękowały swoim partnerom i mężom za wsparcie. Zillmann zdecydowała się na osobne pozdrowienia.

Katarzyna Zillmann, Maria Sajdak, Marta Wieliczko i Agnieszka Kobus zdobyły pierwszy medal dla Polski na igrzyskach Tokio 2020. Wicemistrzynie olimpijskie w czwórce podwójnej, tuż po morderczej rywalizacji, udzieliły wywiadu na gorąco dziennikarce TVP. W rozmowie na żywo opowiedziały o swojej ciężkiej pracy, trudnych warunkach atmosferycznych na trasie i emocjach, jakie im towarzyszyły. Na koniec pozdrowiły bliskich, a Zillmann zwróciła się do kogoś wyjątkowego.

Zobacz wideo Pogoda na igrzyskach sprawia mnóstwo problemów

Polskie wioślarski w rozmowie z TVP dziękowały swoim mężom i chłopakom. Katarzyna Zillmann: I dziewczynom

Panie nie ukrywały swojego szczęścia i radośnie, ale i ze łzami wzruszenia w oczach odpowiadały na wszystkie pytania. Pod koniec rozmowy, która była transmitowana na żywo na kanale TVP1, postanowiły podziękować osobom, które bardzo ich wspierały w tym ważnym dla nich czasie.

Dziękujemy wszystkim kibicom, mężom, rodzinom, znajomym, którzy dzisiaj wstali... - wyliczała Maria Sajdak.

Jan PęczekJan Pęczek nie żyje. Aktor znany z "Barw szczęścia" miał 71 lat

W tym momencie Katarzyna Zillmann przejęła mikrofon i przed kamerami TVP dodała:

I dziewczynom.

Polskie wioślarkiPolskie wioślarki screen TVP

Katarzyna Zillmann otwarcie mówi o tolerancji dla osób LGBT+. Jakiś czas temu pozowała w t-shircie z ważnym przekazem.

Katarzyna Zillmann, srebrna medalistka Igrzysk Olimpijskich.

Polskim wioślarkom gratulujemy zdobycia pierwszego medalu dla naszego kraju. Cieszymy się, że osoby, które są autorytetem dla tak wielu osób, wprost wyrażają swoje poglądy i przekonania. Niedawno inna polska olimpijka dokonała coming outu. Aleksandra Jarmolińska po igrzyskach chce wziąć ślub, ale nie może tego zrobić w Polsce.

Jacek RozenekJacek Rozenek odnalazł miłość? U jego boku pojawiła się kobieta

Więcej o: