Piotr Czaykowski z "Azja Express" pochwalił się swoją nową miłością. Na zdjęciu czule tuli ukochanego

Piotr Czaykowski, kojarzony przez polskich widzów za sprawą udziału w "Azja Express", pokazał na Instagramie pierwsze zdjęcie z partnerem. Panów łączy wspólna pasja - zajmują się modelingiem.

Piotr Czaykowski jest znany w Polsce głównie za sprawą udziału w "Azja Express". Był wówczas w parze z Michałem Pirógiem, z którym się przyjaźni. Panowie niemal od razu zyskali sympatię widzów, a ich relacja wyglądała na szczerą i zbudowaną na podobnym poczuciu humoru. Teraz model pokazał na Instagramie ukochanego - to artysta z Cypru. 

Zobacz wideo Piotr Czaykowski wyznał, czego nie lubi [KOŁO PLOTKA]

Piotr Czaykowski i Michał Piróg w 'Azji Express'"Azja Express". Takiego czegoś jeszcze nie było! Do gry dołączyła nowa para

Piotr Czaykowski pokazał partnera

Piotr Czaykowski w programie "Azja Express" był w parze z Michałem Pirógiem - spekulowano swego czasu, że tych dwóje łączy nawet coś więcej niż przyjaźń. Ci jednak oficjalnie nigdy tego nie potwierdzili, a ich relacja prawdopodobnie była jedynie koleżeńska. Podobne bliskie więzi łączą modela także m.in. z Larą Gessler i Zofią Zborowską. Niejednokrotnie można było się o tym przekonać na Instagramie Czaykowskiego.

 
 

Biorąc udział w programie, Piotr przyciągał uwagę widzów. Nic dziwnego - w końcu Czaykowski od wielu lat zawodowo zajmuje się modelingiem, a zrealizowanymi projektami chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. Teraz ponownie zwrócił na siebie uwagę - wszystko za sprawą zdjęcia z partnerem. Pozują, przytuleni do siebie, a model całuje swojego chłopaka w głowę. Sądząc po opisie, fotografia powstała podczas weekendu na festiwalu Audioriver w Płocku. 

 

Zofia Zborowska i Piotr CzaykowskiZofia Zborowska i Piotr Czaykowski przyłapani przez paparazzi. Wiemy, co ich łączy!

Jego wybranek to Giulio Filippo D'Errico - aktor, piosenkarz i model z Cypru. Urocze zdjęcie?

Zobacz też: Magda Gessler na czułym filmiku z Neną tuż przed wylotem na wakacje. "Babcia zwariowała"

Więcej o: