Magda Gessler na czułym filmiku z Neną tuż przed wylotem na wakacje. "Babcia zwariowała"

Magda Gessler od kilku tygodni spełnia się w roli babci. Na jej instagramowym profilu coraz częściej możemy zobaczyć wspólne ujęcia z małą Neną. Filmik, na którym widać, jak głaszcze wnuczkę po głowie, rozczulił fanów.

Rok 2020 dla większości nie był łaskawy, jednak to właśnie w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy Magda Gessler doznała najpiękniejszych w życiu chwil - dowiedziała się, że zostanie babcią i doczekała się narodzin wnuczki, Neny. Restauratorka ze względów bezpieczeństwa musiała czekać kilka tygodni, by w końcu zobaczyć dziewczynkę i wziąć ją na ręce. Od tej pory dumnie pokazuje się z pociechą w mediach społecznościowych. Na Instagramie opublikowała uroczy filmik z córką Lary

Magda Gessler z wnuczką

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" często samotnie opuszcza Polskę, by spędzić czas z mieszkającym w Kanadzie ukochanym. Tym razem szykowała się na podróż samolotem w gronie rodziny. Z InstaStories jej córki wynika, że Lara razem z mężem Piotrem oraz małą Neną również postanowili wyruszyć w świat. Dumna babcia spotkała się z nimi na lotnisku, a czułości z wnuczką zrelacjonowała w mediach społecznościowych.

Magda i Lara GesslerMagda i Lara Gessler Instagram/ @magdagessler_official, @lara_gessler

Na profilu Magdy Gessler pojawił się filmik, obok którego internauci nie mogli przejść obojętnie. Widok znanej z wybuchowego charakteru restauratorki, która z troską głaszcze Nenę po głowie, mocno rozczulił fanów miłośniczki dobrej kuchni. Na uchwyconym ujęciu nie zabrakło również Lary, która trzyma na rękach swoją córkę. 

Babcia zwariowała, ale będą deserki dla kruszyny!
Piękny obrazek trzech pokoleń. 
Trzy cudne dziewczyny. Czysta miłość - doceniają użytkownicy Instagrama. 
 

Swoją miłość do tych "trzech cudnych dziewczyn" wyraził w komentarzach znany z programu "Azja Express" model i wieloletni przyjaciel Michała Piróga, Piotr Czaykowski. Słowo "kocham" wystarczyło, by zebrać pod wpisem kilkadziesiąt polubień. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.