Magda Gessler sprzedaje zupę "U Fukiera" za złotówkę. "Magiczne okienko"

Magda Gessler podzieliła się z fanami wspaniałą wiadomością. Wszyscy seniorzy zjedzą w jej flagowej restauracji ciepłą zupę za grosze! Piękny gest!

Nie dość, że Magda Gessler cieszy się niezwykłą popularnością dzięki występom w "Kuchennych rewolucjach", to prężnie rozwija także swój gastronomiczny biznes. Jej najpopularniejsza restauracja w Warszawie jest bardzo klimatyczna, ale zdaniem wielu gości ceny dań są kosmiczne - restauratorka zawsze jednak powtarza, że za wszystkim stoi jakość potraw (za kilogram białej kiełbasy "z naszej masarni" trzeba zapłacić ponad 40 złotych, z kolei zakup szynki wiejskiej to koszt 60 złotych). Będą mogli przekonać się o tym teraz zwłaszcza starsi fani Gessler, ponieważ "U Fukiera" każdy senior zje zupę za złotówkę!

Zobacz wideo Lara Gessler: Moja mama jest jak narkotyk, może uzależniać i fascynować. Trzeba rozważnie korzystać z jej rad, żeby całkowicie nie odlecieć

Magda Gessler ogłasza: Zupa dla seniora za złotówkę!

W sobotę na facebookowym profilu Magdy pojawił się post, w którym gwiazda zachęcała wszystkie osoby powyżej 60. roku życia, aby przybywały do jej warszawskiej restauracji.

Zupa dla seniora za 1 złotówkę u mojego Fukiera! Grudniowa akcja specjalna i wyjątkowa. Jesień życia - wspieramy seniorów od poniedziałku do piątku. Zajrzyjcie do magicznego okienka "U Fukiera" na rynku Starego Miasta w Warszawie. Czeka na Was gorąca i smakowita zupa.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci dziękowali słynnej restauratorce za ten wspaniały pomysł i wcale się nie dziwimy. To bardzo miły gest.

Super, oby był więcej takich akcji od ludzi dobrej woli.
Chyba bardziej Pani kochać nie można.
Super! Warto pomagać mimo że ludzie w dzisiejszych czasach przeważnie nie są zbyt empatyczni.
Fantastyczny pomysł, Pani Magdo. Z całego serca życzę, aby to dobro wróciło do Pani to przynajmniej podwójnie!

To z pewnością szczytny cel, jednak nie da się ukryć, że w czasie pandemii to nieco ryzykowny ruch. Seniorzy powinni ograniczać przemieszczanie się po mieście, ponieważ są w grypie zwiększonego ryzyka. Mamy nadzieję, że będą rozsądni i jeśli wybiorą się do Magdy Gessler, zachowają odstępy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.