Magda Gessler wreszcie zapozowała z wnuczką. To jej pierwsze zdjęcie z Neną. Internauci oczarowani: Wspaniała babcia!

Magda Gessler wreszcie miała okazję potrzymać na rękach swoją wnuczkę. Restauratorka zamieściła na Instagramie urocze ze zdjęcie, na którym pozuje z Larą i Neną. Internauci nie szczędzili komplementów.

Lara Gessler jakiś czas temu została mamą. Pod koniec października na świat przyszła jej i Piotra Szeląga córka. Dziewczynka otrzymała oryginalne imię, Nena, inspirowane bohaterką książki o Witkacym. Córka restauratorki i prawnika rośnie jak na drożdżach, a jej fotografie coraz częściej pojawiają się w mediach społecznościowych. Niedawno mieliśmy okazję podejrzeć, jak Nena smacznie śpi w samochodzie.

Magda Gessler i jej wnuczka Neną Gessler-SzelągMagda Gessler wreszcie poznała wnuczkę, jednak nie mogła jej przytulić. "Już nie mogła wytrzymać"

Dumna z powiększenia rodziny jest także Magda Gessler. Lara opowiedziała nawet w "Dzień dobry TVN", jak przebiegało pierwsze spotkanie babci z wnuczką. Niestety, z powodu izolacji Magda nie mogła przytulić małej Neny. Kreatorka smaku i stylu nie zapomniała jednak obdarować swoich internetowych fanów zdjęciem wnuczki, które wstawiła na instagramowy profil.

Zobacz wideo Lara Gessler pokazała pokój swojej córki

Magda Gessler zapozowała z Larą i Neną. Internauci zachwyceni

Nareszcie przyszedł czas, by spędzić kilka chwil z ukochaną Neną. Magda Gessler pokazała na instagramie urocze zdjęcie, na którym pozuje ze swoją córką i wnuczką. Nena na zdjęciu ma na sobie brązowy komplet, a na pierwszy plan wysuwa się jej bujna czupryna. Niektórzy twierdzą, że dziewczyna odziedziczyła włosy po babci.

Pod fotografią, która zdobyła już ponad 40 tysięcy polubień, posypały się dziesiątki komentarzy:

Pani Madziu, gratuluję ślicznej wnusi.
Trzy piękne kobiety. Uwielbiam panią!
Coś pięknego i wzruszającego.
Besos pani Madziu, wspaniała babcia z pani!

Lara GesslerPiotr Szeląg pokazał Larę w intymnym momencie. Na zdjęciu widać małą Nenę

Mama Neny wspomniała w rozmowie z gospodarzami "Dzień dobry TVN", że jej córka to "dziecko-anioł". Myślicie, że odziedziczyła charakter po swojej barwnej babci?