Mąż Lary Gessler opublikował zdjęcie śpiącej córki. Fani: Sama słodycz

Lara Gessler i Piotr Szeląg w październiku zostali rodzicami. Tata Neny pochwalił się na Instagramie zdjęciem córki zawiniętej w pościel.

Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli ślub na początku października. Uroczystość utrzymana była w sekrecie, a fani dowiedzieli się o niej kilka dni później z mediów społecznościowych pary. Córkę Nenę młoda para powitała na świecie prawie dokładnie trzy tygodnie temu. Lara niedawno zorganizowała Instagramowy live, na którym odpowiadała na pytania związane z porodem. Jak mogliśmy się dowiedzieć, zdecydowała się na brak znieczulenia - zamiast tego wybrała gaz rozweselający. 

I żeby nie było, nie uważam, że to dla każdego, ale warto się rozeznać w temacie i podejść do porodu świadomie. Bierzemy znieczulenie głównie z automatu - z lęku i niewiedzy - argumentuje córka słynnej restauratorki.

Lara opowiadała także, że największym wyzwaniem była pierwsza noc po porodzie - ze względu na nowe przepisy, mąż nie mógł jej towarzyszyć, pozwolono mu zostać tylko na dwie godziny. 

Lara GesslerLara Gessler pokazała dziecięcy wózek. Do najtańszych nie należy

Zobacz wideo

Piotr Szeląg opublikował zdjęcie córki

Wiele gwiazd chwali się na Instagramie zdjęciami dzieci. Większość nie decyduje się jednak na pokazywanie ich twarzy z uwagi na kwestię prywatności. Lara Gessler, podobnie jak na przykład Małgorzata Rozenek, postanowiła wyłamać się z tego trendu i już dwa tygodnie po porodzie ujawniła wizerunek córki. Teraz to jednak jej mąż postanowił opublikować zdjęcie dziecka. Na uroczym ujęciu Nena leży zawinięta w pościel. Post najwidoczniej przypadł do gustu użytkownikom serwisu Instagram, gdyż nie szczędzą komplementów pod postem. 

Sama słodycz
Mała kruszynka
Cudowna - piszą zachwyceni Internauci.

Piotr opublikował również zdjęcie Lary w podobnym klimacie. 

Lara GesslerLara Gessler wspomina poród. Zamiast znieczulenia wybrała gaz rozweselający