Lara Gessler po raz pierwszy pokazała twarz córeczki. Zdradziła też jej imię. Wyjątkowe!

Lara Gessler po raz pierwszy pochwaliła się zdjęciem córki. Teraz możemy dokładnie zobaczyć, jak wygląda jej pociecha. Młoda mama promienieje!

Lara Gessler dwa tygodnie temu została mamą. Dokładnie 21 października na świecie pojawiła się jej córka Nena. Dumna mama szybko pochwaliła się radosną nowiną w mediach społecznościowych, jednak do tej pory nie pokazywała twarzy swojej pociechy. Teraz po raz pierwszy pochwaliła się tym, jak wygląda jej córka. Nie omieszkała również podziękować swojemu mężowi. 

Lara GesslerLara Gessler pokazała dziecięcy wózek. Do najtańszych nie należy

Lara Gessler pokazała twarz córki

Wiele gwiazd publikuje zdjęcia swoich pociech w mediach społecznościowych, jednak znaczna większość z nich nie pokazuje ich twarzy. Wyjątkiem jest m.in. Małgorzata Rozenek, która od samego początku chwaliła się Heniem. Jak się okazuje, Lara Gessler przyjęła podobną postawę. W poniedziałek po raz pierwszy pokazała córkę w całej okazałości. 

Dwa tygodnie temu nasze życie cudownie się zmieniło. Przyszła na świat nasza córeczka - Nena. Chciałabym najmocniej podziękować Kasi Grzybowskiej, najlepszej położnej na świecie-która razem ze mną walczyła o mój poród siłami natury. Panu dyrektorowi Dariuszowi Malczykowi za wspaniałą opiekę i to, co robi dla kobiet w Centrum Porodów Naturalnych w Szpitalu Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego. Takie miejsca powinny być w całej Polsce. Dziękuję również mojej kochanej Pani Doktor za prowadzenie ciąży. Nie mogłam lepiej trafić- czytamy pod postem Lary.

Lara GesslerLara Gessler pokazała, jak karmi córkę piersią i odniosła się do wyroku TK

Nie obyło się również bez podziękowań dla ukochanego Lary - Piotra Szeląga.

Dziękujemy też wszystkim Wam, za życzenia, trzymanie kciuków i każde dobre słowo i myśl. Najbardziej Dziękuję mojemu Piotrowi za to, że buduje ten wspaniały świat ze mną. Ramię w ramię, serce w serce. Kocham Was najbardziej na świecie - podsumowała.
 

Dumny tata również pochwalił się zdjęciem maleństwa na swoim profilu.

 

Urocze?

Zobacz wideo Lara Gessler: Moja mama jest jak narkotyk, może uzależniać i fascynować. Trzeba rozważnie korzystać z jej rad, żeby całkowicie nie odlecieć
Więcej o: