Lara Gessler opowiedziała o szczegółach porodu. Zdradziła też, skąd pomysł na imię dla córki

Córka Magdy Gessler wyznała między innymi, że zrezygnowała ze znieczulenia podczas porodu. Wyjawiła też powód swojej decyzji.

Dwa tygodnie temu rodzina Lary Gessler i Piotra Szeląga powiększyła się o nowego członka. 21 października na świat przyszła ich córeczka, której świeżo upieczeni małżonkowie i rodzice dali na imię Nena.

Lara GesslerLara Gessler pokazała, jak karmi córkę piersią i odniosła się do wyroku TK

CZYTAJ TEŻ: Lara Gessler po raz pierwszy pokazała twarz córeczki. Zdradziła też jej imię. Wyjątkowe!

Niewiele ponad tydzień od narodzin Neny, szczęśliwa rodzina w pełnym składzie udała się na jesienny spacer, by złapać pewnie jedne z ostatnich ciepłych promieni słonecznych tej jesieni. Uwagę internautów przyciągnął oczywiście markowy wózek, za który trzeba zapłacić prawie sześć tysięcy złotych. 

Lara GesslerLara Gessler na pierwszym po porodzie zdjęciu z córką i mężem. Olga Frycz zachwycona. "Brawo Wy!"

ZOBACZ TEŻ: Lara Gessler wybrała się z córeczką na spacer. Przy okazji pokazała dziecięcy wózek. Do najtańszych nie należy

Lara Gessler opowiedziała o porodzie. Zdradziła też, czym się inspirowała, kiedy nadawała imię córce

Lara Gessler ostatnio zorganizowała Q&A (questions and answers, z ang. pytania i odpowiedzi, przyp. red) na swoim profilu na Instagramie. Młoda mama zdradziła między innymi, że nie zdecydowała się na znieczulenie podczas porodu oraz że nie żałuje swojej decyzji:

I żeby nie było, nie uważam, że to dla każdego, ale warto się rozeznać w temacie i podejść do porodu świadomie. Bierzemy znieczulenie głównie z automatu - z lęku i niewiedzy - argumentuje.
Zobacz wideo Szalone tańce Magdy i Lary Gessler

Zagadką dla fanów Lary była także inspiracja, która wpłynęła na decyzję o nadaniu córce tak wyjątkowego imienia, jak Nena. Gessler opublikowała w odpowiedzi zdjęcie okładki książki Małgorzaty Czyńskiej "Kobiety Witkacego. Metafizyczny harem" i opatrzyła je krótkim podpisem:

Inspiracja na imię dla córeczki pochodzi z tej książki. Żona Witkacego nazywana była Neną. Potem znalazłam to imię w kulturze rzymskiej i hebrajskiej - czytamy.

Pomysłowe?

Lara Gessler Q&ALara Gessler Q&A instagram.com/lara_gessler/

Lara Gessler Q&ALara Gessler Q&A instagram.com/lara_gessler/