Lara Gessler wrzuciła zdjęcie z córką i odniosła się do wyroku TK. "Nie wiem, jakim potworem trzeba być"

Lara Gessler wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym karmi córkę piersią. Publikacja stała się dla niej okazją do skomentowania wyroku TK.

Lara Gessler niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko. Wraz z mężem Piotrem Szelągiem powitała na świecie córkę. Oczywiste jest, że ostatnie dni poświęciła właśnie jej, ale teraz znalazła czas, żeby wrzucić zdjęcie na Instagram i odnieść się do bulwersującego wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który orzekł, że aborcja w przypadku ciężkich chorób i wad płodu jest niezgodna z Konstytucją.

Zobacz: Gwiazdy protestują po wyroku TK ws. aborcji. Na ulice Warszawy wyszli m.in. Trzaskowscy, Musiał, Zborowska

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Lara Gessler pokazała, jak karmi piersią i komentuje wyrok TK

Zdjęcie Lary Gessler jest sielankowe. Widzimy na nim szczęśliwą mamę, karmiącą piersią swoje pierwsze dziecko. Niestety, opis nie jest przepełniony radością, bo dotyczy wyroku TK w sprawie aborcji. Celebrytka nie ukrywa, że obecnie rozdziera ją złość i bezsilność, bo najszczęśliwszy czas jej życia przypada na moment "zbrodniczych i niehumanitarnych aktów".

Znając już trud porodu, jako aktu największej waleczności kobiety, by wydać na świat swoje dziecko, nie wiem jakim potworem trzeba być, by skazywać ją na taką psychiczną, fizyczną i emocjonalną mękę. Czekanie na poród dziecka bez szans, i powrót do domu z pustym brzuchem, burzą hormonów i rozpaczą o jakiej ciężko mi jest myśleć - napisała Lara Gessler.

Polecamy: Lara Gessler na pierwszym po porodzie zdjęciu z córką i mężem. Olga Frycz zachwycona. "Brawo Wy!"

 

Trudno się z nią nie zgodzić.

Zobacz też: Małgorzata Kożuchowska wrzuciła niepublikowane nigdy zdjęcie w ciąży i komentuje wyrok TK. Jej słowa zaskakują

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.