Lara Gessler wybrała się z córeczką na spacer. Przy okazji pokazała dziecięcy wózek. Do najtańszych nie należy

Lara Gessler wybrała się z córeczką na jesienny spacer. Nie omieszkała pochwalić się modnym wózkiem.

21 października Lara Gessler poinformowała fanów i media, że została mamą. Na świecie pojawiła się pierwsza pociecha celebrytki oraz Piotra Szeląga. Póki co młodzi rodzice nie zdecydowali się zdradzić imienia ani nawet wizerunku dziewczynki. Jednak ostatnio Lara pochwaliła się przedmiotem, którego wcześniej na jej profilach społecznościowych nie było. A chodzi oczywiście o wózek dziecięcy!

Olga BołądźOlga Bołądź miała koronawirusa. Teraz doradza chorej Ilonie Łepkowskiej

Zobacz wideo Taniec Lary i Magdy Gessler to hit internetu

Lara Gessler pochwaliła się wózkiem dziecięcym. Cena dosyć wysoka

Ceny wózków dzieci gwiazd zawsze budzą spore emocje wśród internautów. Wiemy już w jakiej "bryce" wozi się mały Henio Majdan oraz druga córeczka Anny i Roberta Lewandowskich. Póki co jedną z niekwestionowanych liderek w tym zestawieniu pozostaje Natalia Siwiec, która w swojej kolekcji miała wózek za 15 tysięcy złotych. Czy Lara Gessler ją przebiła?

Córka Magdy Gessler skorzystała w czwartek z pięknej pogody i wybrała się z córeczką na jesienny spacer. Na Instagramie udostępniła zdjęcie wózka, w którym smacznie śpi sobie jej pociecha. Lara opatrzyła fotkę krótkim opisem.

Oddech.

Wózek Lary GesslerWózek Lary Gessler instagram/lara_gessler

Katarzyna Nosowska, Jarosław KaczyńskiKatarzyna Nosowska zwraca się do Jarosława Kaczyńskiego za pomocą piosenki

Młoda mama nie zapomniała oznaczyć sklepu, z którego pochodzi czarny wózek. Okazuje się, że jest to pojazd marki Fox, ale nie byle jaki, bo dwa w jednym (spacerówka i gondola)! Dodatkowo jest to edycja limitowana, waży zaledwie 9,9 kg i ma terenowe koła. Za takie cacko trzeba zapłacić niemal sześć tysięcy złotych. Wart jest swojej ceny?

Jesteście ciekawi, ile za wózki zapłaciły inne gwiazdy? Katarzyna Warnke była oszczędna, ale Izabela Janachowska przeszła samą siebie!