Lara Gessler pokazała nowe zdjęcie córki. Nena zasnęła w samochodzie. Ale urocze wdzianko!

Lara Gessler pokazała na Instagramie kolejną fotografię córki. Mała Nena śpi w samochodzie i wygląda na to, że nie przeszkadzają jej hałasy ulicy.

Lara Gessler i Piotr Szeląg pod koniec października zostali rodzicami. Dziewczynka otrzymała oryginalne imię - Nena. Córka Magdy Gessler chętnie chwali się swoją pociechą w social mediach, a na jej instagramowym profilu pojawiło się już zdjęcie z rodzinnego spaceru oraz fotografia, na której mała Nena śpi w ramionach swojego taty.

'Hotel Paradise'Finał "Hotel Paradise 2". Kto wygrał? "Ludzie nas znienawidzą"

Dziewczynka jest dobrze znana obserwatorom Instagrama Lary Gessler. Nena ma już dużo włosów, a jej mama często dokumentuje w sieci, jak córka smacznie śpi. Na profilu restauratorki pojawiło się także zdjęcie zrobione przez Piotra Szeląga, który uchwycił intymny moment Lary i córki. Świeżo upieczona mama karmi dziewczynkę piersią, a pod postem pojawiły się dziesiątki komentarzy z gratulacjami od internautów.

Zobacz wideo Lara Gessler pokazała pokój swojej córki

Lara Gessler pokazała zdjęcie córki. Nena smacznie śpi w samochodzie

Wygląda na to, że to nie koniec poszerzania rodzinnego albumu na Instagramie. Lara pokazała w relacji urocze zdjęcie, na którym uchwyciła śpiącą Nenę. Dziewczynka zasnęła w samochodzie i wszystko wskazuje na to, że jest bardzo spokojnym dzieckiem:

Przerwa w trasie - napisała Lara przy zdjęciu, na którym jej córka śpi w polarowym wdzianku.

Nena - córka Lary Gessler i Piotra SzelągaNena - córka Lary Gessler i Piotra Szeląga Instagram/lara_gessler

Czyż obrazek z rodzinnego wypadu na miasto nie wygląda pięknie?

Lara GesslerLara Gessler pokazała dziecięcy wózek. Do najtańszych nie należy

Lara Gessler i Piotr Szeląg - historia związku

Lara Gessler rozwiodła się z Pawłem Ruczem w 2019 roku. We wrześniu tego samego roku zadebiutowała na salonach ze swoim nowym partnerem, prawnikiem Piotrem Szelągiem. Para w połowie października poinformowała o tym, że sformalizowała swój związek. Ich córka Nena przyszła na świat kilka tygodni temu. Imię dziewczynki jest inspirowane książką Małgorzaty Czyńskiej "Kobiety Witkacego. Metafizyczny harem"- żona Witkacego, jedna z bohaterek książkowej pozycji, była nazywana Neną. Jak przyznała świeżo upieczona mama, imię występuje w kulturze rzymskiej i hebrajskiej.

Więcej o: