Magda Gessler wreszcie poznała wnuczkę, jednak nie mogła jej przytulić. "Już nie mogła wytrzymać"

Magda Gessler ma już za sobą pierwsze spotkanie z wnuczką, która przyszła na świat w połowie października. Jednak ze względu na to, że Lara Gessler i Piotr Szeląg izolują się od ludzi, trzymali córkę na dystans od babci.

W połowie października na świecie pojawiło się pierwsze dziecko Lary Gessler. Restauratorka i jej mąż, Piotr Szeląg, zostali rodzicami córki, której nadali imię Nena. Magda Gessler, babcia dziewczynki, nie ukrywa swojego wzruszenia i radości. Udostępnia zdjęcia bliskich i zachwyca się maluchem. Okazuje się, że ma już za sobą pierwsze spotkanie z wnuczką.

Lara GesslerPiotr Szeląg pokazał Larę w intymnym momencie. Na zdjęciu widać małą Nenę

Magda Gessler poznała Nenę

Lara Gessler pojawiła się niedawno w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o tym, jak ono przebiegło. Niestety, babcia nie mogła przytulić Neny.

My na razie się izolujemy, ale mama już nie mogła wytrzymać, więc podjechała samochodem pod naszą klatkę, żebyśmy po prostu wynieśli małą, chociaż na chwilę i tak też się stało. Mimo to, że bez dotykania, bez całowania, to przynajmniej ją zobaczyła i mega też się wzruszyła tym. To jest wspaniałe. Myślę, że jest bardzo, bardzo szczęśliwa. Najgorsza strona tej sytuacji jest taka, że faktycznie nie można się spotykać z ludźmi. Normalnie byśmy mogli ją pokazać rodzinie - wyznała świeżo upieczona mama.

Lara zdradziła także, jakim dzieckiem jest Nena:

Jest wspaniała. Jest absolutnie delikatna i widać, że nie chce, żebyśmy się zrazili jakoś strasznie, bo muszę ją dobudzać na karmienie w nocy, więc generalnie dziecko-anioł - rozpływała się nad maluchem.

Piotr Szeląg, Lara GesslerMąż Lary Gessler opublikował zdjęcie córki. Fani: "Sama słodycz"

Po raz kolejny wytłumaczyła, skąd wzięli pomysł na imię dla córki. Lara czytała książkę o kobietach Witkacego i tam jedna z nich właśnie takie nosiła. Przyszła mama od razu się w nim zakochała i gdy upewniła się, że naprawdę istnieje, już wiedziała, że tak nazwie swoje dziecko.

Więcej o: