Lara Gessler pokazuje meble w pokoju córki. Przewijak wykorzysta w kuchni. Zrobi z niego stolnicę do wałkowania ciasta

Lara Gessler od kilku tygodni spełnia się w roli mamy i choć zarzekała się, że nie będzie uprawiać instagramowego rodzicielstwa, bardzo często dzieli się z internautami wychowawczymi przemyśleniami i poradami. Tym razem oprowadziła użytkowników Instagrama po pokoju córki.

Lara Gessler nagrała specjalne InstaStories, na których zaprezentowała fanom domowe wnętrza z oryginalnymi meblami oraz niezbędnymi do opieki nad dzieckiem gadżetami w roli głównej. Szczególne wrażenie robi mały pokoik Neny, który dzięki tapecie i odpowiednim dodatkom zachowuje ogródkowo-leśny styl. Ścienną dekorację namalowała dla gwiazdy artystka, która odpowiadała za szatę graficzną wydanej przez Larę książki. Znamy cenę takiego aranżacyjnego luksusu!

Lara GesslerLara Gessler wspomina poród. Zamiast znieczulenia wybrała gaz rozweselający

Lara Gessler pokazuje pokój Neny

Mała wnuczka Magdy Gessler spędza noce w sypialni rodziców, jednak popularna mama już zadbała o wystrój pokoiku Neny. W pomieszczeniu królują jasne barwy i naturalne materiały, a faktura mebli i dodatków oraz wzór tapety tworzą iście leśny klimat.

Tu mamy docelowy pokój Neny. Oczywiście na razie tutaj nie spędza zbyt dużo czasu. To jest wspaniała tapeta namalowana przez Kasię - tę samą, która mi malowała ryciny do książki. To jest szafeczka, którą kupiłam w Zarze i od razu bardzo mi się spodobała, do takiego ogródkowego stylu, który chciałam tutaj utrzymać u małej w pokoju, głównie właśnie ze względu na tę wspaniałą tapetę - słyszymy w relacji na Instagramie Lary. 

Tapeta w pokoju córki Lary GesslerTapeta w pokoju córki Lary Gessler Instagram/ @lara_gessler

Okazuje się, że cena wspomnianej przez gwiazdę oryginalnej tapety wcale nie przyprawia o zawrót głowy tak, jakby można się było tego spodziewać. Za fragment namalowanych na granatowym tle śpiących leśnych zwierzątek trzeba zapłacić niecałe 150 złotych. 

Cena tapety w pokoju córki Lary GesslerCena tapety w pokoju córki Lary Gessler screen ze strony internetowej/ dekornik.pl

Młoda mama na filmikach opublikowanych w mediach społecznościowych pokazała również inne niezbędne do opieki nad Neną gadżety. Do jednych z nich należą specjalny kosz na zużyte pieluchy oraz wielofunkcyjny przewijak. 

Tutaj mam przewijak, z którego jestem szczególnie dumna, dlatego że bardzo nie chciałam przewijaka, który później nie będzie do niczego służył, więc jako cukiernik postanowiłam zrobić mebel, który w tym momencie będzie idealnym przewijakiem, a potem będzie mi służył jako stolnica i przeniosę go do kuchni. Generalnie mam bardzo mało gadżetów takich maluszkowych typowych. Jeden z gadżetów, który mamy to jest śmietnik na pieluszki, co jest super, bo to nie pachnie. Myślę, że latem jeszcze bardziej przydatne. Fotel, który Wam kiedyś pokazywałam, który udało mi się kupić na Allegro za 300 złotych. 
Zobacz wideo Lara Gessler oprowadza internautów po domu!

A jak Wam podoba się styl, w którym utrzymana jest aranżacja wnętrz domowego zacisza Lary?

Magda Gessler i Edyta GórniakMagda Gessler uderza w Edytę Górniak. "Fałszujesz koleżanko. Ignorantka"