Lara Gessler czeka na wspólne oglądanie bajek z Neną. Wymieniła ulubione produkcje Disneya. "Zbudowały wrażliwość"

Lara Gessler od kilku tygodni spełnia się w roli mamy małej Neny. Córka popularnej restauratorki już teraz nie może doczekać się chwil, w których wspólnie z pociechą będzie oglądać ulubione bajki. Gwiazda twierdzi, że to prawdziwy powrót do dzieciństwa.

Ponad miesiąc temu Lara Gessler została mamą. Mała Nena jest oczkiem w głowie młodej rodzicielki, a zdjęcia niemowlaka przepełniają cały instagramowy profil gwiazdy. Córka Magdy Gessler z chęcią pokazuje internautom, jak karmi dziecko piersią i jak wygląda pokój, w którym niedługo zamieszka dziewczynka. Lara przyznała, że z niecierpliwością czeka, aż będzie mogła razem z pociechą oglądać bajki. Przy okazji wymieniła ulubione produkcje Disneya.

Lara Gessler, Piotr Szeląg, NenaLara Gessler z mężem i córką w Tatrach. Karmi Nenę piersią na łonie natury. Fani rozczuleni zdjęciem

Lara Gessler powraca do chwil z dzieciństwa

Na Instagramie Lary Gessler pojawił się obszerny wpis. Jest on z pewnością wynikiem współpracy reklamowej z Disneyem, jednak dzięki niemu możemy dowiedzieć się, jakie bajki z sentymentem wspomina córka znanej restauratorki. Ranking wygrywa "Alicja w Krainie Czarów". 

 
Bardzo czekam na czas, kiedy będę mogła przy Nenie poprzeżywać jeszcze raz wszystko, co poruszało mnie jako dziecko. Przeczytać wspólnie "Awanturę o Basię", "Akademię Pana Kleksa", obejrzeć "Kocią Arystokrację", "Księgę Dżungli", "101 Dalmatyńczyków" czy "Alicję w Krainie Czarów". Ta ostatnia była jedyną blond postacią, z którą się utożsamiałam. Nie była infantylna, chodziła własnymi drogami, była ciekawa ludzi i chętnie jadła wszystko nowe, co napotkała na swojej drodze. Ta filozofia chyba nadal jest mi bliska. 

W dalszej części Gessler rozczula się nad przekazem i wartościami, które wnoszą do życia wyżej wymienione filmy dla dzieci.

Anna Lewandowska na okładce 'Elle'/strajk kobietLewandowska w "Elle" rozwścieczyła Polki. "Oderwanie od rzeczywistości level hard". Świat idzie do przodu, a my zostaliśmy w 2008

Mam wrażenie, że dla ludzi w moim wieku bajki Disneya były jakimś przeżyciem pokoleniowym, które zbudowało naszą wrażliwość i sposób przeżywania. Teraz nie mogę się doczekać, żeby podać dalej ten magiczny świat i pokazać go Nenie - czytamy w poście Lary.

Internauci nie mogli się nie zgodzić ze spostrzeżeniami córki Magdy Gessler. Zgodnie stwierdzili, że mądrość bajek pragną przekazać również swoim dzieciom.

Zobacz wideo Lara Gessler oprowadza fanów po domu!