Magda Gessler pokazała ulubione zdjęcia Lary z dzieciństwa. Ma na nich sześć lat. Tak będzie wyglądać Nena, gdy dorośnie?

Magda Gessler wróciła wspomnieniami do dzieciństwa Lary Gessler. Pokazała archiwalne fotografie i nie kryje dumy z bycia babcią.

Pod koniec października Lara Gessler urodziła swoją pierwszą córeczkę. Nena od razu skradła serca nie tylko szczęśliwych rodziców, ale także dumnej babci. Młoda mama izoluje się z córeczką w domowym zaciszu, dlatego Magda Gessler mogła zobaczyć ją tylko z daleka, bez dotykania i przytulania. Znana restauratorka postanowiła teraz wrócić wspomnieniami do dzieciństwa swojej córki i pokazała, jak wyglądała jako kilkuletnia dziewczynka. Czy Nena będzie podobna do mamy?

Zobacz wideo Lara Gessler szczerze o swojej matce

Magda Gessler pokazała archiwalne zdjęcia Lary

Gwiazda telewizji odkopała rodzinne albumy i znalazła stare zdjęcia swojej córki. Na InstaStories udostępniła dwie archiwalne fotografie, na których Lara ma tylko sześć lat. Magda nie kryła wzruszenia - jak widać narodziny wnuczki wzbudziły w niej mnóstwo emocji.

Moje najukochańsze dziewczyny! Maleńka tu ma lat sześć. (...) Moje ulubione - pisała.

Lara GesslerLara Gessler instagram/magdagessler_official

To jednak nie koniec. Na Instagramie Magdy pojawiło się jeszcze jedno zdjęcie. Tym razem pozuje na nim nie tylko Lara, ale także młoda restauratorka.

Początek wszystkiego, co słodkie i słone - nawiązuje do rodzinnego biznesu Gessler.
 

Internautom bardzo spodobała się kwaśna mina małej Lary.

Hahaha, kocham!
Wspomnień czar.
Prosimy o więcej zdjęć z młodych lat.
Takie wspomnienie na zawsze pozostanie w sercu matki - pisali.

Jesteśmy bardzo ciekawi, czy mała Nena będzie przypominać swoją mamę. A może odziedziczy urodę po babci? W szczególności bujne loki. Mamy również nadzieję, że restauratorka podzieli się kolejnymi archiwalnymi fotografiami z rodzinnego albumu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.