Anna Lewandowska chwali się biżuterią, a przy okazji pokazuje twarz Laury. "Przeuroczy widok". Uwagę zwraca też drugi plan

Anna Lewandowska dodała nowe zdjęcie z Laurą. Trenerka trzyma na rękach dziewczynkę, która przekręciła głowę. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak wygląda.

Anna Lewandowska należy do tej grupy gwiazd, które chronią prywatność swoich dzieci. Trenerka do tej pory nie ujawniła wizerunku trzyletniej Klary oraz półrocznej Laury. Choć od czasu do czasu zdarzy się, że mama zdradzi nieco więcej. Ostatnio na nagraniu znalazła się starsza dziewczynka, która pozowała przodem, jednak była w większej odległości od telefonu, dlatego jej buzia jest dość niewyraźna. Teraz możemy zobaczyć, jak wygląda młodsza pociecha Lewandowskich.

Zobacz wideo Laura rośnie jak na drożdżach

Anna Lewandowska pozuje z Laurą

Laura przyszła na świat na początku maja. Szybko stała się ulubienicą rodziny, a starsza siostra ją uwielbia. Chętnie przytula malucha i nie widać, żeby była o nią zazdrosna. Mama lubi pokazywać w mediach społecznościowych rodzinne zdjęcia. Tym razem pozuje z młodszą córką. Stoi z nią przed lustrem, a dziewczynka przekręciła buzię, dzięki czemu możemy zobaczyć jej profil. Musimy przyznać, że Anna Lewandowska zdradziła naprawdę sporo, gdyż z Klarą bardziej uważała, żeby nie pokazać za dużo jej twarzy.

"Lewa" we wpisie śmieje się, że już wie, kto będzie podbierał jej w przyszłości biżuterię, gdyż Laura na ujęciu jest bardzo zainteresowana jej naszyjnikiem. Internauci zostawili wiele miłych słów pod ich adresem:

Przeuroczy widok, pozdrawiamy ciepło.
Klarcia pójdzie w ślady rodziców i będzie mistrzynią burpees, a Laurka stylistką. Słodko.
Jak te dzieci szybko rosną - piszą.
 

Uwagę zwraca także drugi plan. Lewandowska pozuje w przedpokoju. Widzimy, że pod ścianą, na której znajdują się schody prowadzące na piętro, znajduje się modna konsola w ciemnym kolorze. Na niej ustawione są stylowe dodatki, w tym m.in. wazon.

Więcej o:
Copyright © Agora SA