Anna Lewandowska uchwyciła o poranku na zdjęciu piękny moment. Klara wtula się w młodszą siostrę. Mają podobne ubranka

Anna Lewandowska znów raczy fanów pięknymi widokami. Trenerka zrobiła zdjęcie córkom. Klara musi bardzo kochać siostrę.

Na początku maja Anna Lewandowska urodziła drugie dziecko. Na świat przyszła kolejna pociecha jej i Roberta Lewandowskiego, Laura. Dziewczynka jest oczkiem w głowie nie tylko swoich rodziców, ale i Klary, która idealnie spełnia się w roli opiekunki i chętnie pomaga chociażby mamie prowadzić wózek na spacerach. Teraz trenerka pokazała, jak trzylatka wtula się w siostrę.

POLECAMY: Klara Lewandowska uczy się dwóch języków obcych jednocześnie. Wyrośnie na poliglotkę?

Zobacz wideo Kwarantanna u Lewandowskich: Klara ćwiczy z Robertem

Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie Laury i Klary

"Lewa" bardzo dba o swoich fanów. Nie ma wręcz dnia, by w sieci nie pojawiło się nowe nagranie czy zdjęcie, na którym ćwiczy i motywuje Polaków do aktywnego życia. Anna lubi też publikować rodzinne fotografie. Czasem pokaże, jak wygląda jej randka z Robertem, a czasem jak Klara trenuje z nią na siłowni. Od miesiąca na jej Instagramie królują jednak posty z Laurą w roli głównej. W sobotę uchwyciła moment, na którym jej starsza pociecha przytula młodszą. Zdjęciu towarzyszy opis "miłość".

Laura Lewandowska, Klara LewandowskaLaura Lewandowska, Klara Lewandowska screen InstaStories / @annalewandowskahpba

Dziewczyny mają na sobie ubrania z tego samego materiału, co wygląda naprawdę uroczo. Teraz faktycznie widać, jak bardzo Klara nie mogła doczekać się rodzeństwa.

To prawdopodobnie nie ostatnie tego typu fotografie. Anna zdaje sobie sprawę z tego, że na takie posty jej fani czekają najbardziej. Podczas ciąży publikowała wiele zdjęć, na których prezentowała ciążowe krągłości.

ZOBACZ TEŻ: Robert Lewandowski zarabia krocie na Instagramie. Za opublikowanie jednego wpisu może kupić luksusowy samochód

Więcej o: