Anna Lewandowska pokazała twarz Laury. Opublikowała rodzinną fotografię. "Już 6 miesięcy we czwórkę"

Anna i Robert Lewandowscy ograniczają pokazywanie córek w mediach społecznościowych. Od czasu do czasu jednak w niektórych instagramowych relacjach można dostrzec twarze ich pociech. Tak stało się w piątek. Trenerka wrzuciła do sieci rodzinne zdjęcie.

Anna i Robert Lewandowscy od zawsze chronili swojej prywatności. Popularne małżeństwo nie lubi udzielać wywiadów, nie pojawiało się też na zbyt wielu branżowych imprezach. Para skupia się na prezentowaniu swoich zawodowych działalności, które przeplatają od czasu do czasu rodzinnymi wątkami w postaci zdjęć dzieci. W maju na świat przyszła ich druga córka, której Anna postanowiła poświęć najnowszy post na Instagramie. Laura pozuje w różowej czapce.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska pokazała twarz Klary. Na najnowszym zdjęciu po raz pierwszy widać tak dużo

Anna Lewandowska pokazała część twarzy Laury. Fani uważają, że jest podobna do Klary

Mimo ogólnej ostrożności, Lewandowscy od czasu do czasu ujawniają fragmenty twarz córek. Trudno powiedzieć, czy robią to celowo, czy po prostu się zapominają. Tym razem oprócz relacji na Instagramie ukazującej zabawę dzieci, trenerka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie zrobione podczas rodzinnego jesiennego spaceru. Widzimy na nim całą rodzinę Lewandowskich - młodsza córka na rękach u mamy i starsza w objęciach taty. Na twarzach rodziców maluje się dużo radości.

LewandowscyKlara Lewandowska idzie w ślady mamy i trenuje w domu

Do kogo podobne są córki Lewandowskie?

Takimi zdjęciami para powoli zaspokaja ogromną ciekawość fanów. Obserwatorzy w końcu mają wystarczająco dużo materiałów, żeby przede wszystkim zobaczyć, jak wyglądają najsławniejsze dzieci w Polsce, ale i stwierdzić, do kogo tak naprawdę są podobne. W komentarzach pod tym zdjęciem fani stwierdzili, że chyba do siebie nawzajem...

Laura to cała Klara - możemy przeczytać pod zdjęciem Anny.
Piękna rodzinka!
Zobacz wideo

Lubicie oglądać rodzinne fotografie Lewandowskich?

Więcej o: