Anna Lewandowska w stylizacji za prawie 120 tys. zł. Za same kolczyki trzeba zapłacić 50 tysięcy, sukienka z francuskiego domu mody

Anna Lewandowska jest jedną z gwiazd świątecznej reklamy biżuterii. Wystąpiła w niej w stylizacji za kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Ostatnio Anna Lewandowska zaskakuje bardzo drogimi stylizacjami. Trenerka zaprezentowała na Instagramie zestaw z mikrotorebką Dolce & Gabbna za około trzy tysiące złotych oraz butami marki Prada w militarnym stylu, które kosztują około cztery tysiące złotych. Tym razem uwagę zwraca jej stylizacja z reklamy marki Apart, w której jest jedną z trzech gwiazd i występuje u boku Małgorzaty Sochy oraz Julii Wieniawy.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska została twarzą świątecznej kampanii marki Apart

Zobacz wideo Klara Lewandowska ogląda kreskówkę, w której postacią jest jej tata

Zobacz też: Anna Lewandowska stawia na luksusowe dodatki. Na jej mikrotorebkę trzeba wydać całą pensję. Kożuchowska komentuje

Anna Lewandowska w luksusowej stylizacji

W reklamie trenerka prezentuje się w kilku odsłonach, a jedna z nich jest wyjątkowo luksusowa. Anna Lewandowska miała na sobie małą czarną z domu mody Saint Laurent. Kreacja z wielkim dekoltem na plecach kosztuje trzy tysiące dolarów, czyli około 12 tysięcy złotych. Okazuje się, że była jednak jednym z tańszych elementów tej stylizacji.

Zobacz: Anna Lewandowska odpoczywa w górach, a internautka grzmi: To nie będzie piękny dzień! Polska płonie. Trenerka odpowiedziała

 

Samuel PereiraSamuel Pereira zaliczył wpadkę. Z nagrania śmieją się internauci

Polecamy: Anna Lewandowska wypoczywa w górach. Urlop w luksusach? Ależ nie! Wiemy, ile kosztuje domek, który wynajęła

Najdroższa jest tu biżuteria, którą Anna Lewandowska prezentuje na sobie. Trenerka wystąpiła w kolczykach za 19 990 złotych, do tego miała bransoletkę za 34 990 złotych oraz... naszyjnik w cenie 51 990 złotych!

 

Cała stylizacja trenerki kosztowała w sumie 118 970 złotych. Skusicie się na zestaw, który wybrała Anna Lewandowska?

Zobacz również: Anna Lewandowska na zdjęciu z młodszą córką. Laura naprawdę wyrosła. "Nasza Calineczka już prawie pół roku z nami"

Więcej o: